صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کمک دو میلیارد ریالی خیرین برای کتابخانه های عمومی بهشهر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهشهر از کمک حدود دو میلیارد ریالی خیرین برای تجهیز، نوسازی، بهسازی و سایت کتابخانه های این شهرستان در سال جاری خبر داد.

کد خبر : 34634

تاریخ انتشار : 19/08/1394 - 19:20


کمک دو میلیارد ریالی خیرین برای کتابخانه های عمومی بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، علی ذبیح پور افزود: همانطور که خیرین در ساخت مدارس به کمک آموزش وپرورش می شتابند امیدواریم در امر کمک به کتابخانه و کتابخانه سازی و بهسازی این نهاد نیز تلاش کنند.
وی با بیان اینکه بهشهر پایتخت کتاب در استان شناخته شده است، یادآور شد: متاسفانه علی رغم تمام تلاش های انجام شده کمترین مراجعه کنندگان به کتابخانه های عمومی بهشهر معلمان هستند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بهشهر گفت: جامعه امروز بیش از پیش نیازمند استفاده از دانش و کتابخوانی است و باید با استفاده از هر ابزاری برای افزایش فرهنگ مطالعه و بالابردن میزان مطالعه را به کار بگیریم.
ذبیح پور، با اشاره به برنامه پیش بینی شده کتابخانه ها در چشم انداز سند 1404 ، اظهار داشت : بنا بر این سند ، باید به ازای هر چهار نفر یک کتاب ، به ازای هر نفر 1/1 متر مربع فضای مطالعه ، 10 کتابخانه عمومی و 800 هزار نسخه کتاب در بهشهر داشته باشیم و 13 روستا نیز دارای کتابخانه عمومی باشند.
در حال حاضر 10 باب کتابخانه عمومی در بهشهر وجود دارد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کمک دو میلیارد ریالی خیرین برای کتابخانه های عمومی بهشهر

کمک دو میلیارد ریالی خیرین برای کتابخانه های عمومی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر