صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره محیط‌‍ زیست بهشهر خبر داد

تخریب 75 کومه شکار در تالاب میانکاله

رئیس اداره محیط‌زیست شهرستان بهشهر از تخریب 75 کومه شکار پرندگان در تالاب بین‌المللی میانکاله خبر داد و گفت: شکار پرندگان در مناطق حفاظت‌شده ممنوع است.

کد خبر : 34631

تاریخ انتشار : 19/08/1394 - 19:19


تخریب 75 کومه شکار در تالاب میانکاله

به گزارش خط امید بهشهر، زمان رضااحمدی اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل صادره از سوی سازمان محیط‌ زیست، پروانه شکار از سوی این اداره هم‌زمان با سایر ادارات محیط‌ زیست از امروز آغاز شده است و تا دو ماه آینده ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این پروانه‌ها برای شکار پرندگان آبزی و کنارآبزی است با این توضیح که هرگونه شکار در تالاب‌ها و مناطق حفاظت‌شده محیط‌زیست، ممنوع است و شکارچیان فقط می‌توانند با در دست داشتن مجوز حمل سلاح و پروانه شکار در آب‌بندان‌ها، شکار کنند.

رئیس محیط‌زیست بهشهر با بیان اینکه در آب‌بندان‌ها نیز بنا به شرایطی می‌توانند شکار کنند، افزود: شکار چهار پرنده قابل شکار (غیر حمایت‌شده) اعم از آبزی و کنارآبزی در روزهای شکار (پنج‌شنبه و جمعه) به چهار قطعه در هر مسافرت، آزاد است.

رضااحمدی با اشاره به جدیت محیط‌بانان برای مقابله با تخلفات در مناطق حفاظت‌شده، بیان داشت: تاکنون 75 کومه شکار در تالاب بین‌المللی میانکاله توسط مأموران یگان حفاظت محیط‌ زیست بهشهر و گلوگاه تخریب شده است.

وی در پایان گفت: شکارچیان می‌توانند در ساعات اداری با در دست داشتن مدارک لازم از جمله مجوز حمل سلاح، به اداره محیط‌ زیست بهشهر مراجعه کنند تا پس از بررسی، مجوز شکار برای آنها صادر شود.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تخریب 75 کومه شکار در تالاب میانکاله

تخریب 75 کومه شکار در تالاب میانکاله

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر