صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد

ثبت‌نام 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از ثبت‌نام 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن کریم استان خبر داد.

کد خبر : 34568

تاریخ انتشار : 19/08/1394 - 12:56


ثبت‌نام 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام ستار علیزاده پیش‌ازظهر امروز در آیین افتتاحیه سی‌وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم مازندران در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام‌زاده ابراهیم (ع) گفت: آثار و برکات مسابقات قرآن در استان ولایی و علوی مازندران قابل مشاهده است.

وی با اشاره به بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی قرآنی کشور در مازندران، اظهار کرد: مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام‌زاده ابراهیم (ع) آمل بزرگ‌ترین مرکز قرآنی کشور و آبروی استان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه خداوند عقلانی‌ترین کتاب را در اختیار انسان‌ها قرار داد، افزود: انسان‌ها برای عاقبت‌بخیری در دنیا و آخرت نیازمند مراجعه به قرآن کریم هستند.

این مسئول با اشاره به سخنان و مواضع مقام معظم رهبری نسبت به تهدیدهای دشمن، تصریح کرد: مواضع رهبری بسیاری از کشورهای استکباری را سرجایشان نشاند و در دل آنها ترس ایجاد کرد.

علیزاده مقام معظم رهبری را یک رهبر قرآنی دانست و ادامه داد: فرمایشات مقام معظم رهبری راه روشن و هدایت‌کننده ملت ایران اسلامی است.

وی از ثبت‌نامه 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران خبر داد و گفت: نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : ثبت‌نام 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن مازندران

ثبت‌نام 65 هزار نفر در سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر