صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قربانی حادثه واشنگتن یک زن سیاهپوست بود/ عکس

پلیس آمریکا پنج شنبه گذشته در جریان تیراندازی و حوادث اطراف ساختمان کنگره، یک زن سیاهپوست را کشت.

کد خبر : 3451

تاریخ انتشار : 13/07/1392 - 15:47


 قربانی حادثه واشنگتن یک زن سیاهپوست بود/ عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ “ماریا کاری” زنی که پنجشنبه (۱۱ مهر ماه) در برابر چشمان متحیر کودکش در داخل خودروی خود و مقابل کنگره آمریکا به ضرب گلوله ماموران پلیس کشته شد، نه تروریست بود و نه سلاح همراه داشت؛ به گفته شاهدان وی یک شهروند سیاه پوست و مادر یک دختر بچه یک ساله بود. دختر این زن سیاهپوست اکنون تحت مراقبت پلیس قر ار دارد.

ماریا کاری ساکن شهر استمفورد ایالت کانیتکت بود.

کاری ۳۴ ساله حرفه‌اش کمک دندانپزشک بوده و در ماه‌های اخیر از ناراحتی‌های روانی رنج می‌برده و مادر وی نیز اعلام کرده که دخترش از افسردگی پس از زایمان رنج می‌برده است.
پلیس شهر استمفورد نیز اذعان کرده که ماری کاری هیچ سوء پیشینه‌ای نداشته است.

تلاش مادر سیاه پوست و بیمار دختر بچه یک ساله، برای فرار از دست ماموران پلیس و تعقیب و گریزش در خیابانهای اطراف کاخ سفید و کنگره آمریکا، تنها دلیل سوء ظن پلیس به وی و شلیک مرگبار به سوی او  بود. البته این اقدام وی نیز ساعاتی پایتخت را در وحشت و اضطراب فرو برد.

همه چیز پس از آن آغاز شد که یک خودروی سیاه رنگ نزدیک کاخ سفید، به یک مانع امنیتی کوبید؛ این برخورد، باعث شد پلیس این خودرو را تعقیب کند. پلیس می‌گوید راننده قصد داشته از مانع عبور کند و همین مساله باعث شلیک مرگبار به وی شده است؛ این در حالی است که هنوز در مورد انگیزه او از این اقدام، گزارشی منتشر نشده است.

پلیس آمریکا هنوز مدعی است که این یک حادثه اتفاقی نبوده و مظنون تلاش کرده بود از موانع متعدد اطراف ساختمان‌های حفاظت‌شده عبور کند؛ همچنین اعلام شده که در جریان این تعقیب و گریز، یک مامور پلیس و یک مامور سرویس مخفی هم زخمی شده‌اند؛ اما در شرایطی که هیچ گونه گزارشی در باره مسلح بودن این زن سیاه پوست ارایه نشده، مقامات پلیس توضیح نداده اند که این ماموران چگونه زخمی شده اند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : قربانی حادثه واشنگتن یک زن سیاهپوست بود/ عکس

 قربانی حادثه واشنگتن یک زن سیاهپوست بود/ عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر