صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تماس اوباما عنایت خدا به ملت ایران بود/ برادری با دیکتاتور عربستان

هاشمی تاکید کرده ما نباید دیگر به دوران گذشته برگردیم.

کد خبر : 3446

تاریخ انتشار : 13/07/1392 - 12:50


تماس اوباما عنایت خدا به ملت ایران بود/ برادری با دیکتاتور عربستان

به گزارش خط امید بهشهر _ هاشمی رفسنجانی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت از تماس تلفنی روحانی و اوباما و همچنین مذاکره ظریف و جان کری اظهار خوشنودی کرده و آن را از عنایات خداوند در حق ملت ایران دانسته است.

خبر دیگر اینکه هاشمی رفسنجانی در پاسخ به پیشنهاد یکی از اعضاي هیات امنای دانشگاه آزاد مبنی بر به تاخیر انداختن عزل فرهاد دانشجو گفته بود: "زمانی شما در اکثریت بودید و دور شما بود و زورتان رسید و این انتصاب را انجام دادید و الان هم دور ماست و ما اکثریت هستیم و می خواهیم با توجه به شرایط جدید رئیس جدید انتخاب نماییم."

هاشمی رفسنجانی برادر پادشاه عربستان شد! 

غلامعلی رجایی مشاور فرهنگی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در سایت خود اعلام کرد که پادشاه عربستان نامه جالبی را برای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ارسال کرده است.

به گزارش شبکه ایران، غلامعلی رجایی نوشت: «سه‌شنبه بود که شنیدم ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی برای حج امسال از آیت‌الله هاشمی دعوت کرده است. یکی از اعضای دفتر می‌گفت در این چند سال این سومین دعوت ملک عبدالله از آقای هاشمی است.

وی افزود: هنوز معلوم نیست آیت‌الله به این دعوت چه پاسخی خواهند داد. باید صبر کرد. همه چیز محتمل است.

نکته مهمی که نظر مرا جلب کرد این بود که ملک عبدالله که علاقه و اعتماد خاصی به هاشمی دارد، در تعبیری بسیار عاطفی وکم‌ نظیر در پای نامه خود نوشته وامضا کرده است: اخوک عبدالله (برادر تو عبدالله). باید قدر این اعتمادها را بسیار دانست. افسوس که بعضی نمی‌دانند.»


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تماس اوباما عنایت خدا به ملت ایران بود/ برادری با دیکتاتور عربستان

تماس اوباما عنایت خدا به ملت ایران بود/ برادری با دیکتاتور عربستان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر