صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

صدور گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر نوشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر از صدور گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار و 332 تن محصولات کشاورزی از بندر نوشهر به خارج از کشور خبر داد.

کد خبر : 34311

تاریخ انتشار : 16/08/1394 - 09:54


صدور گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر نوشهر

به گزارش خط امید بهشهر، محمدرضا رضوی زاده گفت: طی شش ماهه نخست امسال گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار و 332 تن محصولات کشاورزی شامل کیوی، بذر چمن، کلم بروکلی، پیاز خوراکی، میوه خشک، سیب زمینی و 17 هزار و 672 اصله گل و گیاه زینتی از بندر نوشهر به خارج از کشور صادر شد.
وی افزود: 153 هزار و 72 تن گندم و ارزن خوراکی، 101 هزار و 966 تن جو و ذرت دامی و 62 هزار و 39 مترمکعب چوب طی این مدت از بندر نوشهر ترخیص شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر در بخش دیگری از سخنان خود از توزیع بیش از 650 هزار لیتر سوخت نفت گاز بین کشاورزان نوشهری خبر داد.
رضوی زاده ادامه داد: واحد های مرغ داری این شهرستان یکی از مصرف کنندگان عمده سوخت بخش کشاورزی هستند که بر اساس قانون و جداول توزیع سوخت بر حسب میزان تولید و سالن های مرغ د اری و سهمیه سالانه با ثبت نام در سامانه تجارت آسان و تایید جهاد کشاورزی برای دریافت سوخت به شرکت پخش فرآورده های نفتی معرفی می شوند.
وی اضافه کرد: تاکنون 50 درصد واحدهای تولیدی بخش کشاورزی به ویژه مرغ داری ها دوگانه سوز شدند تا در مواقع بروز بحران های جوی مشکلی به وجود نیاید.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر از تولیدکنندگان نوشهری خواست با توجه به فرارسیدن فصل سرما، هرچه سریع تر نسبت به دوگانه سوز کردن واحدهای تولیدی خود اقدام کنند.
مازندران دارای 460 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی دارد و سالانه بیش از شش میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در این اراضی تولید می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : صدور گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر نوشهر

صدور گواهی بهداشتی برای صادرات 13 هزار تن محصولات کشاورزی از بندر نوشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر