صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

جوانان، توطئه سنگین و خطرناک علیه جمهوری اسلامی را درک می‌کنند

امام جمعه بهشهر گفت: جوانان امروز بهتر می‌توانند استکبار را تحلیل و توطئه سنگین و خطرناک علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را درک کنند.

کد خبر : 34306

تاریخ انتشار : 15/08/1394 - 22:44


جوانان، توطئه سنگین و خطرناک علیه جمهوری اسلامی را درک می‌کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر با اشاره به سخن پیامبر اکرم(ص) که فرمودند: خلافت، زمامداری بر آل ابوسفیان حرام است، اظهار کرد: باید دشمن را خوب بشناسیم و ببینیم دشمن به کجا وصل است تا بتوانیم با شناخت توطئه‌های دشمنان در مقابل نفوذشان مقاومت کنیم.

وی افزود: ما امروز موظف هستیم حساسیت‌ها را بیشتر کنیم و ببینیم آمریکا کیست و چه نقشه هایی در سر دارد، از طرف دیگر بیاییم رهبران خودمان را بشناسیم، و دقت کنیم که مقام معظم رهبری، این فرد با بصیرت به کجا متصل است.

امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه مواردی که اسلام را تضعیف می‌کند، باید مورد بررسی و تدبیر قرار گیرد گفت: اسلام باید در بطن زندگی مردم باشد نه در حاشیه، وظیفه ما است که درباره اسلام خوب مطالعه و خوب ترویج کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان خطاب به خانواده‌ها تاکید کرد: دست بچه‌هایمان تبلت و گوشی‌های پیشرفته می‌دهیم اما از آثار مخرب فضای مجازی خبر نداریم و نمی دانیم دشمن چه خوراک‌هایی برای اذهان بچه‌های ما تامین و لحظه لحظه بمباران می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه ملت ما حق دارند که یکصدا فریاد بزنند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، گفت: امروزه هر چه زمان می‌گذرد، اوضاع و شرایط جهانی، نقشه‌ها، حیله‌ها و زورگویی‌های استکبار بیشتر نمایان می‌شود.

 

حجت‌الاسلام جباری در پایان گفت: جوانان امروز بهتر می‌توانند استکبار را تحلیل کنند و پدیده زشت داعش، حمله عربستان به ملت بی دفاع یمن، آواره کردن میلیون‌ها نفر مردم سوریه، لبنان، غزه و جاهای دیگر و توطئه سنگین و خطرناک علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را درک کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : جوانان، توطئه سنگین و خطرناک علیه جمهوری اسلامی را درک می‌کنند

جوانان، توطئه سنگین و خطرناک علیه جمهوری اسلامی را درک می‌کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر