صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) در دیدار با امام جمعه بهشهر

اتمام بیمارستان در حال احداث امام خمینی(ره) بهشهر از ضروریات است

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) در دیدار با امام جمعه بهشهر گفت: تکمیل و اتمام بیمارستان در حال ساخت امام خمینی(ره) این شهرستان از ضروریات است.

کد خبر : 34302

تاریخ انتشار : 15/08/1394 - 19:32


اتمام بیمارستان در حال احداث امام خمینی(ره) بهشهر از ضروریات است

به گزارش  خبرنگار خط امید، تیم مدیریت بیمارستان امام خمینی(ره ) بهشهر با حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری امام جمعه این شهرستان دیدار کردند و اسلام بابانژاد رئیس این بیمارستان به ارائه گزارش کارهای انجام شده و پروژه‌های در حال اجرا در بیمارستان پرداخت.

 

وی با بیان اینکه به‌دلیل مراجعه شبانه روزی مردم به بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر امکان تعطیلی و متوقف کردن خدمات درمانی جهت اجرای پرژه‌ها وجود ندارد اظهار کرد: همزمان با ارائه خدمات درمانی علی‌رغم سختی‌های فراوان در حال ادامه بازسازی و بهسازی بخش‌های بستری هستیم.

 

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر خاطرنشان کرد: تلاش شبانه روزی تیم مدیریت و پرسنل بیمارستان در جهت رفع مشکلات فضای فیزیکی و درمانی، این بیمارستان را یکی از بیمارستان‌های شاخص استان در تغییر ساختار فیزیکی و درمانی، رفاه بیمار و همراهان کرده است.

بابانژاد گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر با توجه به تلاش‌های فراوان کادر درمانی، به سختی پاسخگوی حجم بالای مراجعات است، تکمیل و اتمام پروژه بیمارستان در حال احداث اط ضروریات است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود.

عضو شورای شهر بهشهر در پایان با بیان اینکه طی هفته‌های آینده دو پروژه در بیمارستان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد از امام جمعه محترم در خواست پیگیری پیشرفت پروژه بیمارستان در حال ساخت امام خمینی(ره) التپه از طرف مسئولین شهرسانی و استانی شد.

 

در ادامه حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری ضمن تشکر از زحمات شبانه‌روزی تیم مدیریت وکادر بیمارستان امام خمینی(ره) با بیان بعضی از مشکلات و راهکارهای آن قول پیگیری بیمارستان در حال تاسیس التپه از مسئولین استانی را داد.

 

 

 

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : اتمام بیمارستان در حال احداث امام خمینی(ره) بهشهر از ضروریات است

اتمام بیمارستان در حال احداث امام خمینی(ره) بهشهر از ضروریات است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر