صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر مجمع نمایندگان مازندران:

دستگاه قضا از زمین‌خواری‌های کلان در مازندران فاصله می‌گیرد

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه به عناوین مختلف نسبت به جنگل‌ها و منابع طبیعی دست‌اندازی می‌شود، گفت: معمولاً توجه دستگاه قضا به زمین‌خواری‌های کوچک و خرد است و از کارهای کلان فاصله می‌گیرند.

کد خبر : 34259

تاریخ انتشار : 14/08/1394 - 18:52


دستگاه قضا از زمین‌خواری‌های کلان در مازندران فاصله می‌گیرد

به گزارش خط امید بهشهر، کمال علی‌پور در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد، اظهار کرد: اقداماتی که در سطح قوه قضاییه صورت گرفته، سبب امیدواری مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی باوجود همه هجمه‌های سیاسی سبب اقدامات بزرگی در قوه قضائیه شد، افزود: این اقدامات در چند دهه اخیر بی‌سابقه بوده است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران بیان کرد: ما هر جا مراجعه می‌کنیم، اطلاع چندانی از موضوعات قضایی ندارند و مردم از بعضی مسائل مطلع نیستند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هر چند آبرو و حیثیت مردم مهم است ولی اگر به‌موقع درباره پرونده‌ها اطلاع‌رسانی شود، مردم نیز امیدوار می‌شوند و نشاط اجتماعی بیشتر می‌شود.

علی‌پور با تاکید بر اهمیت دولت الکترونیک در دنیای امروز، تصریح کرد: اگر امروز بسیاری از موضوعات و مشکلات برای دستگاه‌ها است، می‌توانیم با الکترونیکی کردن کار مردم را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه به عناوین مختلف نسبت به جنگل‌ها و منابع طبیعی دست‌اندازی می‌شود، افزود: معمولاً توجه دستگاه قضا به زمین‌خواری‌های کوچک و خرد است و از کارهای کلان فاصله می‌گیرند.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران خاطرنشان کرد: زمین‌هایی در استان وجود دارد که 60 سال در دست مردم بود و الان در حال تخریب است؛ درخت باغ 35 ساله که حرص شده است و می‌توانستیم در قالب طرح واگذار یا در اختیار دولت قرار گیرد، باید به آن توجه شود تا به مردم اجحاف نشود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دستگاه قضا از زمین‌خواری‌های کلان در مازندران فاصله می‌گیرد

دستگاه قضا از زمین‌خواری‌های کلان در مازندران فاصله می‌گیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر