صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از خانه کشتی بهشهر بازدید و با حضور در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد، از نزدیک در جریان برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد قرار گرفت

کد خبر : 34254

تاریخ انتشار : 14/08/1394 - 18:41


بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، حبیب حسین زادگان در ابتدا به خانه کشتی بهشهر رفت و دقایقی را با کشتی گیران و مربیان کشتی به گفت و گو پرداخت .
وی در این دیدار با تقدیر از تلاش های انجام شده در رشد و پیشرفت کشتی بهشهر گفت : مدال های کسب شده متعدد کشتی بهشهر در مسابقات برون مرزی ، بیانگر توان و استعداد فراوان جوانان این شهر است که باید بیش از همیشه تقویت شود .
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه به سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد محل برگزاری رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد رفت .
حسین زادگان خطاب به اعضای هیات کشتی که در این بازدید حضور داشتند گفت : سطح فنی این رقابت ها همه ساله در حال بهبود و افزایش است و باید تلاش شودکیفیت این رقابت ها که تبدیل به مسابقاتی معتبر در رده سنی جوانان شده به استانداردهای بین المللی نزدیک تر شود .
سیزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد با حضور تیم های داخلی و خارجی ، پس از اعلام دقیق زمان مناسب توسط فدراسیون کشتی برگزار می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر