صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بانوي تازه مسلمان فلیپینی

جایگاه زن در اسلام و حجاب دلیل گرایشم به اسلام بود / عکس

بانوي مسيحي كاتوليك اهل فيليپين در محضر امام جمعه نوشهر مشرف به دین اسلام و مذهب تشیع شد.

کد خبر : 3421

تاریخ انتشار : 13/07/1392 - 10:26


جایگاه زن در اسلام و حجاب دلیل گرایشم به اسلام بود / عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ عصر روز پنج شنبه "جونل اوبوگ "بانوي ۳۵ ساله  مسيحي كاتوليك اهل كشور فيليپين پس از حضور در دفتر امام جمعه نوشهر و با گفتن شهادتين به دين مبين اسلام روي آورد و نام " شيما " را براي خود برگزيد.

اين بانوي تازه مسلمان شده در رابطه با انگيزه خود براي گرویدن به دين اسلام گفت: مهم ترین انگیزه من برای تشرف به دین اسلام این است که در اسلام به زن احترام می گذارند.

وی با اشاره به اینکه دين اسلام و مذهب شيعه براي من بسيار مهم است و در آن مهرباني ها و عطوفت فراواني يافتم خاطر نشان کرد:بيش از يكسال درباره دين اسلام و مذهب شيعه تحقيق و مطالعه كردم و با علم و آگاهي مسلمان شدم.

این بانوي تازه مسلمان شده همچنين در خصوص پوشش و حجاب اسلامي بيان كرد : با پوشش  و حجاب اسلامي احساس مي كنم يك زن واقعی هستم .

وي افزود:اينكه دين اسلام براي زنان احترام زيادي قائل است احساس می کنم از طريق اسلام  به خدا نزديك تر هستم.

وی درباره علت انتخاب كشور ايران براي زندگي خود گفت: در ايران احساس امنيت بيشتري مي كنم و در ايران به زن ها احترام زيادي گذاشته مي شود و من نيز در ايران خواهم ماند و از اينكه كشور ايران اسلامي را براي زندگي انتخاب كردم بسيار خوشحال هستم.

 

هومن طاهري افشار همسر اين بانوي فيليپيني تازه مسلمان شده نيز گفت: از طريق خانواده ام با همسرم آشنا شدم و امروز ايشان مسلمان شد و بزودي ساير مراحل قانوني براي اقامت وي در ايران و استان مازندران را طي خواهم كرد و زندگي جديد خود را در مازندران شروع مي كنم.

امام جمعه نوشهر نيز طي سخناني با اشاره به اینکه برای همه ادیان الهی به خصوص مسیحیت و حضرت مسیح احترام قائلیم گفت: اسلام دين حق است و همه بايد به اين دين بيايند و به كمال برسند.

آیت الله محمود مشايخ افزود: دين اسلام آخرين و كامل ترين دين براي هدايت بشر و نسخ کننده دین های دیگر است و سعادت حقيقي انسانها در آن قرار دارد.

وي بيان كرد: مذهب شيعه ، مذهب حق است  و از همگان دعوت مي كنيم تا اين مذهب را بيشتر بشناسند.

آیت الله مشایخ  درخصوص مسلمان شدن بانوي فيليپيني اظهار داشت: اين خانم با مطالعات و تحقيقات خود به حقانيت دين اسلام پي برد و با اختيار كامل دين اسلام را پذيرفت و ما نيز به وي تبريك گفته و خير و سعادت دنيا و آخرت را براي وي آرزو داريم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جایگاه زن در اسلام و حجاب دلیل گرایشم به اسلام بود / عکس

جایگاه زن در اسلام و حجاب دلیل گرایشم به اسلام بود / عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر