صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر خبر داد:

برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور هزار بسیجی در بهشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر گفت: رزمایش بزرگ «الی بیت‌المقدس» با حضور هزار بسیجی در روزهای 14 و 15 آبان در بهشهر برگزار می‌شود.

کد خبر : 34141

تاریخ انتشار : 12/08/1394 - 21:04


برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور هزار بسیجی در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، علی نجفی در نشست خبری رزمایش الی بیت المقدس، با بیان اینکه بسیج به عنوان ظرفیت راهبردی تامین کننده دفاع مردمی است اظهار کرد: آموزش و ایجاد آمادگی‌های فردی و گروهی نیروهای جوان برای تامین امنیت اجتماعی بسیار مهم است.

 

وی افزود: یکی از ماموریت‌های ذاتی سازمان بسیج مستضعفین مسئله آموزش و ایجاد آمادگی گردان‌های سازمان یافته بسیج در راستای تحقق اهداف دفاع همه جانبه و امنیت پایدار است که همواره مورد توجه و عنایت حضرت امام خمینی(ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله) بوده و هست.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر خاطرنشان کرد: در همین راستا برای ایجاد آمادگی نیروهای سازمان یافته در گردان‌های بیت‌المقدس برادران و کوثر خواهران و پاسخگویی به تهدید‌های احتمالی و ایجاد قابلیت پاسخگویی سریع و قاطع به حمله نظامی دشمن در لایه‌های دفاعی رزمایش دفاع از کوی و برزن الی بیت‌المقدس در بهشهر برگزار می‌شود.


سرهنگ نجفی زمان برگزاری این رزمایش را 14 و 15 آبان اعلام و تصریح کرد: این رزمایش با موضوعات دفاع از كوی ‌و ‌برزن، مقابله با ناآرامي‌ها و امداد و نجات با فراخوان چهار گردان و حضور مقتدرانه حدود هزار بسیجی اقتدار گردان‌های بيت‌المقدس را به نمایش می‌گذارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور هزار بسیجی در بهشهر

برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» با حضور هزار بسیجی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر