صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / مقیمی در بازدید از شهرک صنعتی:

اندیشه دقیق و تلاش ، لازمه کارآفینی

نماینده مردم بهشهر گفت : اندیشه دقیق و تلاش لازمه راه اندازی کارخانه و کارآفرینی می باشد.

کد خبر : 3412

تاریخ انتشار : 13/07/1392 - 10:28


اندیشه دقیق و تلاش ، لازمه کارآفینی

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات صنایع موجود در شهرک صنعتی بهشهر که با حضور مهندس قاسمی مدیر بانک ملی استان مازندران،عباسعلي وفايي نژاد مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي مازندران و تقی نورزاد فرماندار بهشهر در شهرک صنعتی بهشهر برگزار شد گفت:متاسفانه اکثر کارخانه ها و صنایع موجود در شهرک صنعتی بهشهر با مشکلات جدی روبرو هستند که آنها را تا مرز ورشکستگی برده است.
نماینده مردم بهشهر افزود:اکثر این تولید کنندگان با مشکلاتی مانند کمبودسرمایه درگردش،تورم،کمبود مواد اولیه به دلیل تحریم،و واردات اجناس مشابه با قیمت های پایین تر از قیمت تولید در داخل و ... روبرو هستند که امیدواریم  با رایزنی های انجام شده بتوانیم از تعطیلی این واحد ها جلوگیری کنیم.
مقیمی لازمه راه اندازی واحد تولیدی و کارآفرینی را اندیشه دقیق و تلاش برشمرد و افزود : مدبرانه عمل نکردن در بخش تولید و و نداشتن فکر و آینده نگری ممکن است تولیدکننده را با مشکلات فرآوانی روبرو کند تا جایی  که منجر به از بین رفتن سرمایه و ورشکستگی شود.
وی گفت : تولیدکنندکان و کارآفرین های زیادی هم وجود دارند که با تدبیر و برنامه ریزی توانستند با مشکلات موجود در امر تولید مقابله کنند و چرخه تولید کشور را بچرخانند.
احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر افزود : ما بدنبال اضافه کردن 1000 هکتار به وسعت شهرک صنعتی بهشهر هستیم تا  زیر ساخت های لازم جهت راه اندازی بخش های تولیدی در بهشهر محیا شود.
به گزارش خط امید بهشهر در پایان مقیمی ، قاسمی مدیر بانک ملی استان مازندران، وفايي نژاد مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي مازندران و نورزاد فرماندار بهشهر از کارخانه ها و واحد های تولیدی موجود در شهرک صنعتی بهشهر بازدید کردند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اندیشه دقیق و تلاش ، لازمه کارآفینی

اندیشه دقیق و تلاش ، لازمه کارآفینی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر