صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مقیمی تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت میانکاله بهشهر برای اشتغالزایی

نماینده مردم بهشهر تاکید کرد :باید از این ظرفیت مناسب منطقه میانکاله بهشهر برای ایجاد اشتغال استفاده کنیم .

کد خبر : 3410

تاریخ انتشار : 12/07/1392 - 23:32


استفاده از ظرفیت میانکاله بهشهر برای اشتغالزایی

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، احمدعلی مقیمی  روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات و طرفیت های منطقه میانکاله بهشهر که با حضور مقدس سرپرست اداره کل محیط زیست استان مازندران در فرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار کرد : بازسازی جاده قدیمی بهشهر به دریا که بر اثر مرور زمان دچار آبگرفتگی شد ، مطالبه جدی مردم بهشهر است که امیدواریم سازمان حفاظت از محیط زیست پس از مطالعه و بررسی های لازم ، اجرای این طرح را در دستور کار خود قرار دهد .
نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این جمله که میانکاله پاره تن بهشهر است  گفت : اگر محیط زیست هم نباشد جوانان بهشهری بطور شبانه روزی از 68000 هکتار زمین میانکاله نگهبانی و نگهداری می کنند ، ولی باید امکان استفاده از این منطقه برای مردم فراهم شود.
مقیمی اعلام کرد : اگر سازمان محیط زیست مکان دقیق زون های گردشگری و زون ها حفاظت شده را معرفی کند می توان از سرمایه گزاران طرح های گردشگری و توریست در این منطقه استفاده کرد تا از این ظرفیت مناسب برای ایجاد اشتغال استفاده کنیم .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  در خصوص شکارگاه بهشهر نیز گفت:برخی از شکارچیان از ممانعت ماموران محیط زیست از شکار مجاز این افراد  گلایه دارند در صورتی که آنها در در منطقه حفاظت شده شکار نمی کنند و متقاضی حضور در منطقه شکارگاه قدیمی که هیچ ارتباطی با میانکاله ندارد هستند .
نماینده مردم بهشهر تصریح کرد : فنس کشی جاده میانکاله با حدود یک میلیارد تومان هزینه ، کار غیر معقول و غیر کارشناسانه است اگر پول اضافه دارید برای مردم سیل زده بهشهر هزینه کنید. 

  

دیدگاه شما در مورد : استفاده از ظرفیت میانکاله بهشهر برای اشتغالزایی

استفاده از ظرفیت میانکاله بهشهر برای اشتغالزایی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر