صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کارکنان ورزش و جوانان مازندران روز بدون خودرو را به نامشان ثبت کردند

کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران برای ایجاد روحیه تحرک بدنی طبق توافق با دانشگاه علوم پزشکی امروز را بدون خودرو سرکارشان حاضر شدند.

کد خبر : 34085

تاریخ انتشار : 12/08/1394 - 18:56


کارکنان ورزش و جوانان مازندران روز بدون خودرو را به نامشان ثبت کردند

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت : برای ترویج طرح تحرک بدنی و سلامت جسمانی در جامعه، امروز تمام کارکنان این اداره کل بدون خودرو سرکارشان حاضر شدند.
محمد لطفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : کارکنان این اداره کل برای ترویج این طرح از در بین مردم میدان امام حسین (ع) ساری را تا محل اداره کل ورزش و جوانان در میدان فرهنگ را به صورت گروهی پیاده روی کردند.
وی اضافه کرد : براساس تفاهمنامه بین دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل ورزش و جوانان مازندران، این طرح در آئین های مختلف از سوی کارکنان و رزشکاران ترویج می شود.
وی هدف اصلی از اجرای این طرح را ایجاد تحرک بدنی در شهروندان برای داشتن نیروی انسانی و جامعه سالم و کاهش آلایندگی صوتی و ترافیکی اعلام کرد.
براساس این گزارش تعدادی از ورزشکاران نامی مازندران، ساکن در شهر ساری نیز برای ترویج طرح تحرک بدنی برای رسیدن به جامعه سالم و روز بدون خودرو در این طرح شرکت کردند.
استان مازندران بیش از 150 هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد و در نیم نخست سالجاری حدود یک هزار ورزشکار این استان نیز به تیم ملی دعوت شدند


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارکنان ورزش و جوانان مازندران روز بدون خودرو را به نامشان ثبت کردند

کارکنان ورزش و جوانان مازندران روز بدون خودرو را به نامشان ثبت کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر