صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هشدار مقیمی درباره نابودی کامل صنعت دخانیات ایران

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی تذکراتی به مسوولان اجرایی کشور ارایه کرد.

کد خبر : 34080

تاریخ انتشار : 12/08/1394 - 18:23


هشدار مقیمی درباره نابودی کامل صنعت دخانیات ایران

به گزارش خط امید بهشهر، احمد علی مقیمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می‌داریم. آمریکا بداند شعار مرگ بر آمریکا برای مردم ایران یک ذکر کبیره است، لازم می‌دانم اربعین جانباختگان فاجعه منا را تسلیت عرض کنم.

وی ادامه داد: تذکر نخست بنده خطاب به آقای نوبخت است که با توجه به بارندگی و سرمای پاییزی تخصیص بودجه و اعتبارات مورد نیاز پروژه های عمرانی شهرستان‌های نکاء و گلوگاه موضوعی است که باید لحاظ شود. همچنین خرید خودرو با تسهیلات 16 درصد است ولی در مسئله تسهیلات مورد نیاز کشاورزان نرخ سود آن 21 درصد است این وضعیت به نفع کشاورزان نیست.

نماینده مردم بهشهر در مجلس همچنین خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: باید در خصوص اجرای کامل قانون پیش دبستانی‌ها و نیروهای خرید خدمات آموزشی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران متذکر شوم که این موضوع تاکنون عملیاتی نشده است.

مقیمی در ادامه اظهار کرد: به وزیر کشور تسریع در تصویب و ابلاغ بخشداری چهار قلعه را متذکر می شوم. با توجه به گذشت چندین ساله از مطالبه بر حق مردم این منطقه لازم است که مسئولین وزارت کشور دستورات لازم را صادر و عملیاتی کنند.

وی افزود: صنایع استان مازندران نیازمند تسهیلات هستند، به وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت تامین تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای صنعتی که گرفتار رکود شده‌اند متذکر می‌شوم. نباید بیش از این شاهد رکود شرکت های صنعتی بهشهر و گلوگاه باشیم.

نماینده بهشهر در مجلس خاطر نشان کرد: از رئیس جمهور جهت جلوگیری از نابودی کامل صنعت دخانیات ایران و بیکاری هزاران نفر تقاضای توجه جدی را دارم. صنایع دخانیات ایران به عنوان یک شرکت بزرگ باید به شرایط پیش از واگذاری بازگردد تا شاهد از بین رفتن این صنعت همانند صنایع نساجی مازندران نباشیم.

وی در پایان گفت: خواهشمندیم دولت در حوزه پروژه‌های عمرانی متعدد نکاء و گلوگاه اقدامات عاجل صورت دهد.


منبع : ایسنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : هشدار مقیمی درباره نابودی کامل صنعت دخانیات ایران

هشدار مقیمی درباره نابودی کامل صنعت دخانیات ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر