صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در نامه نماینده مردم بهشهر به رئیس جمهور مطرح شد:

نابسامانی در استقبال از رئیس جمهور، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است

نماینده مردم بهشهر،نکا و گلوگاه خطاب به رئیس جمهور نوشت: آنچه اینجانب بنا به‌وظیفه، این موضوع مهم را مورد بررسی قرار داده‌ام به این نتیجه متقن رسیده‌ام که ریشه این نابسامانی و بی‌کفایتی در مراسم استقبال از جنابعالی، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است.

کد خبر : 34015

تاریخ انتشار : 10/08/1394 - 10:02


نابسامانی در استقبال از رئیس جمهور، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است

به گزارش خبرنگار خط امید، احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با ارسال نامه‌ای دکتر روحانی رییس جمهور کشور، علت عدم استقبال شایسته از وی را بی کفایتی مدیر اجرایی و مسئول هماهنگی این سفر اعلام و تاکید کرد که این فرد توان برنامه ریزی مدیران استان مازندران را سلب کرده است.


نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این نامه، به اغراض شخصی مدیر اجرایی و مسئول هماهنگی این سفر اشاره کرد و خواستار پاسخگویی این مسئول به جای مدیران خدوم مازندران شد.

 

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم


بی شک استان ولایتمدار مازندران در میهمان‌نوازی شهره عام و خاص است و دستان کریم مردمان این دیار علوی همانند طبیعت سخاوتمند جسم و جان هر مسافری را از عطر مهربانی و شادابی سرشار می‌سازد، چه رسد به جنابعالی که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران هستید و تکریم و استقبال ویژه از آن جناب علاوه‌ بر خواست عموم مردم یک وظیفه مهم دولتی و اداری نیز محسوب می‌گردد.
آنچه که به‌عنوان بررسی علل و عوامل عدم استقبال شایسته از رئیس جمهور در حال پیگیری است و بعضا منجر به عزل تعدادی از مدیران استان شده است، زیبنده دولت تدبیر و امید نیست. آنچه اینجانب بنا به‌وظیفه، این موضوع مهم را مورد بررسی قرار داده‌ام به این نتیجه متقن رسیده‌ام که ریشه این نابسامانی و بی‌کفایتی در مراسم استقبال از جنابعالی، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است.
علی‌الظاهر شخصی به نام مهندس صالحی مسئولیت هماهنگی این سفر را بر عهده داشته است، نامبرده به دلیل سوابق سو در تعاملات با مدیران استان و از آنجائیکه متعلق به یکی از استان‌های همجوار مازندران می‌باشد با هدف تحقیر و بی کفایت نشان دادن مازندران با دخالت‌ها و بعضا تحکم، هرگونه ابتکار عمل و توان برنامه‌ریزی را برای استقبال از جنابعالی از مدیران استان سلب کرده است، و با تاسف و تاثر با اغراض شخصی این چنین سفر رئیس جمهور را مستمسک خویش قرار داده است که آثار و تبعات چنین کارشکنی در رسانه‌ها بازتاب بسیار یافته است.
فلذا پیشنهاد می‌گردد مراتب مجددا در معاونت اجرایی ریاست جمهوری و همچنین سوابق و پیشینه نامبرده در تعاملات با مدیران استان در این سفر مورد ارزیابی دقیق‌تر قرار گرفته و پاسخگویی این نا بسامانی‌ها از شخص مسئول این سفر پیگیری گردد نه از مدیران خدوم استان، انشاالله این پیگیری باعث گردد منبعد دخالت افراد غیر مسئول و بی صلاحیت در امورات اجرایی مازندران تا حدودی مرتفع گردد.

احمدعلی مقیمی
نماینده مردم شریف بهشهر، نکا و گلوگاه

 

تصویر نامه

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : نابسامانی در استقبال از رئیس جمهور، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است

نابسامانی در استقبال از رئیس جمهور، در معاونت اجرایی ریاست جمهوری ریشه دوانده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر