صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد

برخورداری 70 درصد واحدهای صنعتی مازندران از تصفیه فاضلاب مرکزی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: 70 درصد از واحدهای بهره‌بردار صنعتی مازندران در شهرک‌های صنعتی، دارای سیستم تصفیه فاضلاب مرکزی هستند.

کد خبر : 33868

تاریخ انتشار : 10/08/1394 - 18:35


برخورداری 70 درصد واحدهای صنعتی مازندران از تصفیه فاضلاب مرکزی

به گزارش خط امید بهشهر، سید‌مصطفی موسوی در جمع صنعتگران و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه مازندران دارای رتبه نخست تعداد تصفیه‌‌خانه‌های صنعتی در کشور است اظهار کرد: شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران دارای 12 تصفیه‌خانه در حال بهره‌برداری هستند که برای احداث این تصفیه‌خانه‌ها، 104 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت 12 تصفیه‌خانه‌ مازندران 6 هزار و 565 مترمکعب تصفیه پساب در شبانه‌روز است، افزود: این تصفیه‌خانه‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سلمانشهر، چمستان، آمل، میرود بابلسر، بندپی شرقی بابل، شورمست سوادکوه، سنگ‌تاب قائم‌شهر، بهشهر، ساری یک، بابکان آمل و البرز تنکابن راه‌اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: سه تصفیه‌خانه در حال اجرا در شهرک‌های صنعتی استان وجود دارد که به‌طور متوسط 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هزینه اجرای آن 96 میلیارد ریال، با ظرفیت پالایش 2 هزار و 950 مترمکعب در شبانه‌روز تعیین شده که در شهرک‌های صنعتی جویبار، بشل سوادکوه و شهدای محمودآباد واقع شده است.

موسوی با اشاره به بهسازی برخی از تصفیه‌خانه‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، تأکید کرد: پنج تصفیه‌خانه در میرود بابلسر، چمستان نور، بندپی شرقی بابل، سلمانشهر و ساری یک نوسازی و بهسازی شد.

وی بیان داشت: در حال حاضر طراحی سه تصفیه‌خانه با اعتبار 110 میلیارد ریال و با ظرفیت یک‌هزار و 500 مترمکعب قدرت تصفیه، در مدول دوم شهرک صنعتی ساری یک، مدول دوم شهرک صنعتی بابلکنار و شهرک صنعتی منصورکنده بابل در حال مطالعه است.

موسوی در پایان گفت: در 27 شهرک صنعتی مازندران، شبکه جمع‌آوری فاضلاب با بیش از 102 کیلومتر اجرا شده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورداری 70 درصد واحدهای صنعتی مازندران از تصفیه فاضلاب مرکزی

برخورداری 70 درصد واحدهای صنعتی مازندران از تصفیه فاضلاب مرکزی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر