صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

22 میلیارد تومان برای تکمیل کارخانه‌های زباله‌سوز مازندران اختصاص یافت

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران از اختصاص 22.5 میلیارد تومان برای تکمیل کارخانه‌های زباله‌سوز ساری و نوشهر خبر داد.

کد خبر : 33867

تاریخ انتشار : 10/08/1394 - 18:15


22 میلیارد تومان برای تکمیل کارخانه‌های زباله‌سوز مازندران اختصاص یافت

به گزارش خط امید بهشهر، سیدمحمد محمدی تاکامی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران اظهار داشت: با پیگیری‌های استاندار مازندران، از محل اعتبارات پسماند از محل جز 23 ردیف 550 هزار بودجه کشور در خصوص مطالعه و احداث نیروگاه زباله‌سوز استان‌های ساحلی، 15 میلیارد تومان برای شهرداری ساری و هفت و نیم میلیارد تومان برای شهرداری نوشهر بابت تکمیل و تجهیز نیروگاه زباله‌سوز از معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور درخواست شد که موافقت آن اعلام و بزودی موافقت‌نامه آن بین شهرداران و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مبادله خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده در سال‌های اخیر سی و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان به شهرداری ساری و نوزده میلیارد و دویست میلیون تومان به شهرداری نوشهر پرداخت شده است.

تاکامی گفت: بخش ساختمانی این دو نیروگاه در حال ساخت و بخشی از کارخانه نیز در سال جاری از کشور سازنده وارد کشور و به محل کارخانه منتقل شده است که با اختصاص این مبلغ، جمع پرداختی به این دو شهرداری به هفتاد و سه میلیارد تومان می‌رسد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : 22 میلیارد تومان برای تکمیل کارخانه‌های زباله‌سوز مازندران اختصاص یافت

22 میلیارد تومان برای تکمیل کارخانه‌های زباله‌سوز مازندران اختصاص یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر