صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی در دفاع از مدیران استان:

اغراض شخصی و دخالت‌های بیجای معاون اجرایی و مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور توان برنامه‌ریزی را از مدیران مازندران گرفت

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، به ریشه‌یابی چرایی استقبال ضعیف از وی در مازندران پرداخت و معاونت اجرایی ریاست جمهوری را عامل این اتفاق نامید.

کد خبر : 33807

تاریخ انتشار : 09/08/1394 - 18:27


اغراض شخصی و دخالت‌های بیجای معاون اجرایی و مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور توان برنامه‌ریزی را از مدیران مازندران گرفت

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، ضمن بیان ویژگی‌های مردم مازندران در مهمان‌نوازی از هر مسافری و لزوم استقبال ویژه از رئیس جمهور در سفر به این استان، چرایی بی‌کفایتی اخیر مشاهده‌شده در سفر هیئت دولت به مازندران را در معاونت اجرایی رئیس جمهور متذکر شد.

در نامه نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه به ریاست جمهوری آمده است: بی‌شک مردم مازندران در میهمان‌نوازی شهره خاص و عام هستند و آنچه که به‎عنوان بررسی علل و عوامل عدم استقبال شایسته از رئیس‌جمهور در استان در حال پیگیری است و منجر به عزل تعدادی از مدیران استان شده است، زیبنده دولت تدبیر و امید نیست.

وی در ادامه یادآور شده است: آنچه که اینجانب بنا به وظیفه، این موضوع مهم را مورد بررسی قرار داده‌ام، علت را باید در معاونت اجرایی رئیس‌جمهور و شخصی که مسئول هماهنگی این سفر بوده و دارای سوابق سوء در تعامل با مدیران استان بوده است، جست‌وجو کنید.

مقیمی شخص مورد اشاره را اهل استان هم‌جوار مازندران معرفی کرده و می‌افزاید: جناب آقای مهندس صالحی که مسئول هماهنگی این سفر بوده است با هدف تحقیر و بی‌کفایت نشان دادن مازندران با دخالت‌های خود، هرگونه ابتکار عمل و توان برنامه‌ریزی را از مدیران استانی برای این سفر سلب کرده و با کمال تاسف و تأثر با اغراض شخصی، این چنین سفر رئیس‌جمهور را مستمسک خویش قرار داده است.

مقیمی در پایان به دکتر روحانی پیشنهاد می‌دهد که سوابق و پیشینه نامبرده در تعاملات با مدیران استان مورد ارزیابی قرار گرفته و پاسخگویی این نابسامانی‌ها را از شخص مسئول این سفر پیگیری شود نه از مدیران خدوم استان.

متن نامه احمدعلی مقیمی در ادامه می‌آید:


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اغراض شخصی و دخالت‌های بیجای معاون اجرایی و مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور توان برنامه‌ریزی را از مدیران مازندران گرفت

اغراض شخصی و دخالت‌های بیجای معاون اجرایی و مسئول هماهنگی سفر رئیس جمهور توان برنامه‌ریزی را از مدیران مازندران گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر