صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیش‌بینی هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده:

کاهش سه درجه‌ای و احتمال بارش 14میلی‌متری در بهشهر

آسمان بهشهر با کاهش سه درجه‌ای دما 14 میلی‌متری باران می‌بارد.

کد خبر : 33798

تاریخ انتشار : 09/08/1394 - 12:29


کاهش سه درجه‌ای و احتمال بارش 14میلی‌متری در بهشهر

به گزارش خط امید، امروز  شنبه 9 آبان‌ماه، آسمان بهشهر با بارش هفت میلی‌متری باران روبرو خواهد که بیشینه و کمینه دما نیز به ترتیب 15 و 11درجه سانتیگراد می‌باشد.


همچنین به گزارش هواشناسی فردا یکشنبه 10آبان‌ماه، با کاهش سه درجه‌ای نیز بارش باران شدت پیدا کرده و از ثانیه‌های اولیه این روز نیز 14 میلی‌متر باران در خیابان‌های بهشهر را جاری می‌شود، بیشینه و کمینه دما نیز 11 و 7درجه سانتیگراد است.


بنابراین گزارش، پیش بینی وضع هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده به شرح ذیل می‌باشد:


اما روز دوشنبه یازده آبان آسمان بهشهر به صورت پراکنده اندکی ابر را در خود جای می‌دهد اما احتمال بارش باران صفر درصد است و بیشینه 11 و کمینه 6 سانتیگراد را داریم.

 
سه‌شنبه دوازده آبان : با بیشینه 12 و کمینه 6 درجه سانتیگراد هوایی صاف تا قسمتی ابری بدون بارش، و سرعت باد در این روز نیز 2متر بر ثانیه می‌باشد.

 

چهارشنبه سیزده آبان شاهد افزایش هفت درجه‌ای دما نسبت به روز قبل با بیشینه 19 و کمینه 6 درجه هستیم، همچنین در این روز آسمانی صاف با سرعت باد 2 متر بر ثانیه داریم که احتمال بارش را صفر درصد می‌کند.

 

اما پنجشنبه چهارده آبان دمای هوا سه درجه کاهش پیدا می‌‎کند و بیشینه دما به 16 و کمینه دما نیز به 7 درجه می‌رسد، احتمال بارش باران صفر و سرعت باد نیز پنج متر بر ثانیه است و میزان رطوبت دما با کاهش، 39 درصد می‌باشد.

 

جمعه پانزده آبان نیز دمایی با بیشینه 16 و کمینه 8 درجه سانتیگراد و احتمال بارش یک درصد با رطوبت 53 درصدی خواهیم داشت، که سرعت باد در این روز 2 متر بر ثانیه است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : کاهش سه درجه‌ای و احتمال بارش 14میلی‌متری در بهشهر

کاهش سه درجه‌ای و احتمال بارش 14میلی‌متری در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر