صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر

هر چه رهبری می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج) است

امام جمعه بهشهر گفت: مقام معظم رهبری برجام را مشروط تایید کردند و همه ما باید امام خامنه‌ای(حفظه ا…) را فصل‌ الخطاب بدانیم و آنچه رهبری معظم دستورالعمل داده عمل کنیم، چرا که رهبری هر چه می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج) است.

کد خبر : 33797

تاریخ انتشار : 08/08/1394 - 21:32


هر چه رهبری می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج) است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام و المسلمین سید عربعلی جباری در خطبه‌های  این هفته نماز جمعه بهشهر اظهار داشت: مومنی که در زندگی تصمیم بگیرد صداقت لهجه داشته باشد و تحت هیچ شرایطی دروغ نگوید و در زندگی حیا، ادب، عفاف و پاکدامنی را مراعات کند و از غذاهای حرام و شبهه ناک بپرهیزد، خداوند اخلاق نیکو، حسن برخورد و معاشرت زیبا را روزی می‌کند و خیر دنیا و آخرت را به او می‌دهد.

وی یکی از مهمترین علت و انگیزه قیام امام حسین(ع) را نصرت، یاری و حمایت از دین اسلام دانست و تاکید کرد: امام حسین(ع) برای نجات و حمایت از دین اسلام پا در میدان گذاشت و توانست این دین مقدس را از دست عمویان نجات دهد.

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: وقتی واقعه عظیم کربلا را به دقت مطالعه می‌کنیم و نشانه گیری اشرار و استکبار را بر اسلام مشاهده کردیم، پی خواهیم برد که دین ستیزی و عدالت ستیزی و نادیده گرفتن کرامت انسانی اساس شعایر آنها است.

خطیب نماز جمعه بهشهر تصریح کرد: اگر نماز حاکم نباشد، یاد خدا حاکم نباشد، صفا، مودت و صمیمیت حاکم نباشد و نیروهای بسیجی، سپاهی و حزب الهی حاکم نباشد، و اگر انسان وارد جهنم شود،بهتر است از اینکه این ننگ را ببیند که چطور دارند مردم را از ارزش‌های اسلامی و انقلابی جدا می‌کنند.

حجت‌الاسلام جباری خطاب به شیعیان عنوان داشت: بدانید که اگر پیامبر(ص) اسلام رحمت را آورد و اول و آخر دین پیامبر بود، این را بدانید بقا و پایداری و رمز ماندگاری دین اسلام مدیون ابا عبدا… الحسین(ع) است.

وی با گرامی‌داشت هفته پدافند غیرعامل، اظهار داشت: باید همیشه مراقب باشیم، ممکن است سیل و زلزله بیاید یا دشمن به ما حمله کند پس باید دقت داشته باشیم.

خطیب نماز جمعه بهشهر با بیان اینکه باید همیشه در صحنه باشیم، عنوان داشت: ما یک ملت بسیجی و انقلابی هستیم و احدی نمی‌تواند در ما نفوذ کند.

حجت الاسلام جباری خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری برجام را مشروط تایید کردند و همه ما باید امام خامنه‌ای(حفظه ا…) را فصل‌ الخطاب بدانیم و آنچه رهبری معظم دستورالعمل داده عمل کنیم، چرا که رهبری هر چه می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج ) است.

وی افزود: آمریکا و اسراییل باید بدانند این ملت، ملت علوی، فاطمی، حسنی و حسینی است و این مردم با این جمله امام حسین(ع) که فرمدند: ما شهادت را سعادت می دانیم و زندگی با ظالمان را خفت و خاری می دانیم، زنده هستند و شعار هیهات من‌الذله ، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل سر می‌دهند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : هر چه رهبری می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج) است

هر چه رهبری می‌گوید موجب رضایت امام زمان(عج) است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر