صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کمبود معلم در برخی از مدارس مازندران

با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها از نداشتن معلم در مدارس فرزندان خود گلایه‌مندند اما مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار می‌کند که تمام مدارس مازندران دارای معلم است.

کد خبر : 33789

تاریخ انتشار : 07/08/1394 - 11:23


کمبود معلم در برخی از مدارس مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، معلمان مدرسه نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند و از همان آغاز مدرسه دانش‌آموزان را برای داشتن فردایی بهتر رهنمون می‌کنند؛ با توجه به اینکه نقش مهم و تاثیرگذار معلم را نمی‌توان در تربیت دانش‌آموزان انکار کرد، متاسفانه شاهد این هستیم که برخی از مدارس مازندران با وجود گذشت یک ماه از آغاز سال تحصیلی، از داشتن معلم بی‌بهره هستند و این موضوع نگرانی‌های بسیاری را برای خانواده‌ها ایجاد کرده است.

نکته قابل توجه این است که هر بار که والدین دانش‌آموزان به مدیر مدارس برای این موضوع مراجعه می‌کنند آنان به بهانه‌هایی از جمله برگزاری دوره تخصصی ابتدایی از پاسخ دادن سرباز می‌زنند که این موضوع نگرانی آنان را چند برابر می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: تمامی مدارس استان دارای معلم هستند.

سیدعلی قاسمی با اشاره به فعالیت بیش از یک‌هزار معلم در آموزش و پرورش مازندران، افزود: مدرسه‌ای در استان وجود ندارد که بدون معلم باشد.

وی در پایان گفت: برای معلمان دارای تجربه کمتر از 6 سال دوره‌های ویژه بازآموزی از سوی وزارت آموزش و پرورش طراحی شد که این افراد با ثبت‌نام در سایت مرتبط اقدام به گذراندن دوره کنند.


منبع : ایسنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کمبود معلم در برخی از مدارس مازندران

کمبود معلم در برخی از مدارس مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر