صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دانشگاه پیام نوربابل درجذب دانشجورتبه نخست را درسطح مازندران کسب کرد

سرپرست دانشگاه پیام نور بابل گفت: این دانشگاه در سال تحصیلی جدید در جذب دانشجو رتبه نخست را در سطح مازندران کسب کرد.

کد خبر : 33788

تاریخ انتشار : 07/08/1394 - 11:08


دانشگاه پیام نوربابل درجذب دانشجورتبه نخست را درسطح مازندران کسب کرد

به گزارش خط امید بهشهر، دکتر سید محمد باقری بیان داشت: وزارت علوم برای سال تحصیلی جدید 850 ظرفیت را برای مرکز پیام نور بابل اختصاص داد که از این تعداد این دانشگاه 715 دانشجو را جذب کرد.
وی گفت: دانشگاه پیام نور بابل براساس ظرفیت اعلام شده، 88 درصد موفق به جذب دانشجو شد که مراکز پیام نور در شهرهای دیگر مازندران حدود 60 درصد از ظرفیت اعلام شده وزارت علوم را توانستند جذب کنند.
وی افزود: دانشگاه پیام نور بابل بالغ بر پنج هزار و 400 دانشجو دارد که در 71 رشته در مقطع کارشناسی و 9 رشته در کارشناسی ارشد ، در 15 گرایش به تحصیل مشغولند.
وی اظهارداشت: این دانشگاه پیام نور دارای 25 عضو هیات علمی و 700 عضو مدعو دارد.
وی گفت: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده دریک سال اخیر در حوزه آموزش مجوز چهار رشته در مقطع کارشناسی ارشد اعم از مدیریت بازرگانی، کارآفرینی ، جغرافیا و آمایش شهری و جغرافیا با گرایش نامحدود دریافت شد که هم اکنون دانشجویان در این رشته ها مشغول به تحصیل می باشند.
وی بیان کرد: در حال رایزنی برای دریافت مجوز برای رشته های حقوق ، مهندسی فناوری اطلاعات، ام بی ای و مکانیک در دانشگاه پیام نور بابل می باشیم که امیدواریم این امر محقق شود.
'باقری' ابراز امیدواری کرد تا پایان آبان ماه جاری سوله بزرگ فرهنگی- ورزشی دانشگاه پیام نور بابل در متراژ یک هزار و 100 متر مربع و با اعتبار 14 میلیارد و 700 میلیون ریال به بهره برداری برسد.
سرپرست دانشگاه پیام نور بابل ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر نانو در این دانشگاه بیان کرد: در این مرکز 18 رشته مرتبط با نانو در حال فعالیت است و اولین دوره توان افزایی نانو درسطح استان مازندران دردانشگاه پیام بابل برگزار شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دانشگاه پیام نوربابل درجذب دانشجورتبه نخست را درسطح مازندران کسب کرد

دانشگاه پیام نوربابل درجذب دانشجورتبه نخست را درسطح مازندران کسب کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر