صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرآموزش و پرورش بهشهر:

دومدرسه بهشهر با مشکل فضا مواجه هستند

مدیر آموزش‌وپرورش بهشهر گفت: دو مدرسه «زیره» و «زاغمرز »بهشهر با مشکل فضای آموزشی مواجه و برای سال آینده مشکل‌آفرین هستند.

کد خبر : 33787

تاریخ انتشار : 07/08/1394 - 11:08


دومدرسه بهشهر با مشکل فضا مواجه هستند

به گزارش خط امید بهشهر، قربانعلی اصغری، صبح پنجشنبه در جمع مدیران شهرستان افزود: بازسازی این دو مدرسه در حوزه شهری و روستایی، نیاز مهم ما در شرایط فعلی است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات به‌زودی عملیاتی شود.

وی  بابیان اینکه ایجاد فضای آموزشی امن برای دانش آموزان ازجمله دغدغه‌های مهم ما در آموزش و پرورش است یادآور شد: در همین راستا، مدرسه رستمکلا بااعتبار ۵۳۰ میلیون تومانی به‌زودی کلنگ زنی می‌شود.

مدیر آموزش‌وپرورش بهشهر همچنین از افتتاح مدرسه شش کلاسه زینوند بهشهر در ۱۳ آبان خبر داد و گفت: نوسازی مدرسه زینوند در ۸۴۰ متر زیربنا و بااعتبار ۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در حال انجام است.

بخشدار مرکزی بهشهر هم با اشاره به اهداف اعزام دانش آموزان در قالب کاروان راهیان نور، افزود: اردوهای راهیان نور می‌تواند پیوند ارزشی میان نسل جوان و دوران دفاع مقدس را تحکیم بخشد.

مجتبی اسدی گفت: در اعزام کاروان راهیان نور باید امنیت و سلامت دانش آموزان ازنظر وسائط نقلیه و بهداشت و سلامت غذایی در دستور کار باشد که بخشداری نیز قسمتی از هزینه‌های دانش آموزان کم‌بضاعت را متقبل می‌شود.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : دومدرسه بهشهر با مشکل فضا مواجه هستند

دومدرسه بهشهر با مشکل فضا مواجه هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر