صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رضوانه ی شهید هادی،فرزند مقاومت

رضوانه باغبانی کودک سه ساله شهید هادی باغبانی، ۴۰ روز است که با شهادت پدرش که یک مستند ساز بود به دست تروریست‌های تکفیری جبهه النصره اسمش در لیست فرزندان مقاومت جای گرفته است.

کد خبر : 3378

تاریخ انتشار : 11/07/1392 - 09:48


رضوانه ی شهید هادی،فرزند مقاومت

به گزارش خط امید بهشهر _ تصاویر فرزندان شهدا، تصاویر آشنایی است که سند مظلومیت ایرانیان غیورمردی است که به استکبار و سلطه صهیونیسم باج نمی‌دهند و در این راستا جانشان را هم تقدیم می‌کنند.

آرمیتا رضایی نژاد فرزند شهید داریوش رضایی نژاد از شهدای هسته‌ای کشور:

علیرضا احمدی روشن فرزند شهید مصطفی احمدی روشن از شهدای هسته‌ای کشور:

محمد عاشوری فرزند شهید محمد عاشوری از شهدای جهاد علمی کشور:

و رضوانه باغبانی فرزند شهید هادی باغبانی شهید مستند ساز مقاومت سوریه:

شاید میان کسانی همچون آرمیتا رضایی نژاد، علیرضا احمدی روشن، محمد عاشوری و رضوانه باغبانی از زمین تا آسمان تفاوت باشد. شاید هم به نظر همگی در یک نقطه مشترک باشند و آن از دست دادن پدر در سنین زیر پنج سالگی باشد. اما آنچه این فرزندان نسل چهارمی انقلاب و جنگ را از دیگر هم نسلانشان متمایز می‌کند، رنگ مقاومت است. اینان که همه حاصل زندگی دغدغه مند شهدای بزرگ اخیر هستند، به رنگ مقاومت‌اند. پدران آن‌ها شهدای قرن21، شهدای قرن حقوق بشر و آزادی هستند. شهدای هسته‌ای، جهاد علمی و هنر انقلابی هستند. شاید جنگ و خون خارج از درک کودکانه‌شان باشد اما سندی بر ظلم و جنایت تروریست‌های دنیا است که گوش صلح جهانی را با ادعاهای پوچ خود کر کرده‌اند.
 
این افتخارات خردسال ایرانی فرزندان انقلاب‌اند. اینان فرزندان مقاومت‌اند...
 
رضوانه باغبانی کودک سه ساله شهید هادی باغبانی، 40 روز است که که با شهادت پدرش که یک مستند ساز بود به دست تروریست‌های تکفیری جبهه النصره اسمش در لیست این فرزندان مقاومت جای گرفته است. رضوانه اگرچه به گفته عمویش به غیبت های طولانی پدر به خاطر سفرهای زیاد او عادت دارد. اما رنگ حزن خانه را این روزها خوب می‌فهمد و گاهی با خود تکرار می‌کند که بابا تیر خورده است.
 
تصاویر این دختر پر جنب و جوش و دوست داشتنی شهید باغبانی را در زیر می‌بینید:


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : رضوانه ی شهید هادی،فرزند مقاومت

رضوانه ی شهید هادی،فرزند مقاومت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر