صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده نیروی انتظامی مازندران:

اجرای 70 برنامه در هفته نیروی انتظامی/ امنیت روانی از خلاف کارها گرفته شد

سردار مسعود جعفری نسب به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران: پلیس جانفشانی می‌کند تا امنیت مطلوب را در استان فراهم کند.

کد خبر : 3377

تاریخ انتشار : 11/07/1392 - 09:39


 اجرای 70 برنامه در هفته نیروی انتظامی/ امنیت روانی از خلاف کارها گرفته شد

به گزارش خط امید بهشهر _ سردار مسعود جعفری نسب به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در شروع کارم در این استان قول دادم که حرف های من با عمل و برنامه توام است، اظهار داشت: پلیس جانفشانی می‌کند تا امنیت مطلوب را در استان فراهم کند.

وی پردازش و بیان این موضوع‌ها بر عهده رسانه‌ها دانست و ادامه داد: تمام تلاش ما ایجاد امنیت برای آحاد جامعه است.
جعفری نسب جمع آوری معتادان در نقاط آلوده نوبنیاد و عباس آباد نکا را در راستای تامین امنیت شهروندان عنوان کرد و گفت: رسانه ها باید مطالبات مردم را به گوش مسولان برسانند به طبع مسولان نیز موظف به پاسخ گویی مطالبات  مردم هستند.
 وی با بیان اینکه امنیت در نقاط پر خطر مانند نوبنیاد و عباس آباد نکا باید ایجاد شود، تصریح کرد: اکنون مطالبات حوزه اجتماعی مردم در نوبنباد ساری و عباس آبا نکا تغییر کرد و آن ها در پی  دریافت خدمات اجتماعی هستند.
جعفری نسب ادامه داد: پس از انجام عملیات پاکسازی، با واقعیت جدید روبرو شدیم این که همه ی اهالی منطقه افراد بدی نیستند و اتفاقا تعداد آدم های خوب زیاد است و امروز آن ها دست به دست پلیس دادند تا امنیت را در منطقه ایجاد کنند.
فرمانده نیروی انتظامی استان افزود: در مکانی همچون نوبنیاد، کراک به سهولت در دسترس معتادان بود اما الان منطقه کاملا پاکسازی شده است و این کار با همکاری رسانه و پلیس محقق شد.
وی با بیان این که  امروز به سمت و سویی حرکت می کنیم که بتوانیم آرامش را برای مردم ایجاد کنیم، گفت:امنیت روانی از خلاف کارها گرفته شد و تمام مجرمان به انفعال کشیده شدند.
این مسول ادامه داد: اکنون پس از پاکسازی مناطق آلوده، نوبت حوزه های فکری و اندیشه ای است که ناهنجاری های اجتماعی را با قلم فرسایی خود به تصویر بکشانند.
وی با بیان اینکه دانشجو ها می توانند موضوع پایان نامه های خود را از این حوزه ها استخراج کنند، خاطر نشان کرد:
اگر افراد با تفکرات مختلف برای ایجاد آرامش مردم ورود پیدا کنند،ناجا زودتر به اهداف خود که همان تامین امنیت و آرامش است دست می یابد.
وی با تاکید بر این که باید فاصله بین مردم و پلیس را کوتاه کنیم، ادامه داد: باید ازهمه  دستگاه ها و انجمن های مردم نهاد برای تقویت جامعه کمک بگیریم.
جعفری نسب با اشاره به اولویت های مهم نیروی انتظامی مازندران که سرکوب کردن قاچاقچیان، برخورد و دستگیری سارقان و اوباش است، تصریح کرد: فعالیت های خود را در این سه حوزه چندین برابر کردیم.
این مسول با بیان این که اگر اراذل و  اوباشی در خیابان عرض اندام کنند در همان خیابان تکلیفش را مشخص خواهیم کرد، تصریح کرد: پیام ما به اوباش این است که به دامن جامعه برگردند.
وی با بیان این که باید نخبه پروری را در حوزه ورزش جوانان تقویت کنیم، گفت: ساماندهی نهادهای مردمی در محلات از دیگر برنامه های ناجا است.
جعفری نسب در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص زدو بندهایی که در پاسگاه ها و کلانتری ها می شود، بیان کرد:  در ابتدا باید کاری کنیم که کلانتری ها را به آن جایگاه و شانیت شان برسانیم و بعد به دنبال ایجاد رفتار سازی باشیم.
وی خاطر نشان کرد:این قول را به شما می دهیم که تا یکی دو سال آینده شاهد هیچ زدو بندی در کلانتری ها نباشید.

قابل ذکر است، بیش از 70برنامه در هفته نیروی انتظامی در مازندران برگزار می شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای 70 برنامه در هفته نیروی انتظامی/ امنیت روانی از خلاف کارها گرفته شد

 اجرای 70 برنامه در هفته نیروی انتظامی/ امنیت روانی از خلاف کارها گرفته شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر