صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده شرق مازندران در مجلس:

استقبال سرد مردم مازندران از رئیس جمهور دارای پیام است

نماینده شرق مازندران با تاکید بر لزوم بررسی علت استقبال سرد مردمی از دولت در مازندران، گفت: مردمی که در سفر رئیس جمهور به مازندران از دولت استقبال خوبی به عمل نیاوردند، همان کسانی هستند که در سال 92 بیش از همه استان‌ها به استقبال دکتر روحانی رفتند اما چه شد که در عرض دو سال این اتفاق افتاد؟ این مساله‌ای است که پیامی دارد و باید به پیام آن توجه کرد.

کد خبر : 33767

تاریخ انتشار : 06/08/1394 - 20:19


استقبال سرد مردم مازندران از رئیس جمهور دارای پیام است

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی در گفت‌وگو با شمال‌نیوز، اظهار کرد: تغییر و تحولات در استان‌ها به تشخیص مدیران ارشد صورت می‌گیرد اما اینکه این تغییر و تحولات با سفر پردستاورد دولت مصادف شود، برای دولت خیلی بد است.

وی با تاکید بر لزوم بررسی علت استقبال سرد مردمی از دولت در مازندران، افزود: مردمی که در سفر رئیس جمهور به مازندران از دولت استقبال خوبی به عمل نیاوردند، همان کسانی هستند که در سال 92 بیش از همه استان‌ها به استقبال دکتر روحانی رفتند اما چه شد که در عرض دو سال این اتفاق افتاد؟ این مساله‌ای است که پیامی دارد و باید به پیام آن توجه کرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با تعویض مدیران ارشد، میانی، بخشداران و فرمانداران نمی‌توان ناکارآمدی مدیریت در حوزه استان را کتمان کرد بلکه دولت باید توجه ویژه‌ای به استان مازندران داشته باشد زیرا زیرساخت‌های استان همگی معیوب است و تعویض مدیران نیز حذف صورت مساله است و مشکل را حل نمی‌کند.

مقیمی ناتوانی و ناکارآمدی برخی مدیران استان و ناتوانی در استفاده از ظرفیت مازندران و بودجه ملی را از دیگر مشکلات این استان خواند و گفت: این افراد نتوانسته‌اند حداقل‌ها را در حوزه دستگاه‌های مربوطه‌شان به سرانجام برسانند و خروجی و برآیندشان عدم استقبال مردم در سفر استانی دولت بوده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : استقبال سرد مردم مازندران از رئیس جمهور دارای پیام است

استقبال سرد مردم مازندران از رئیس جمهور دارای پیام است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر