صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران:

برای ایجاد منطقه آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران، گفت: در موضوع پیشنهاد ایجاد مناطق آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت تا بتوان آن را در دولت مطرح کرد.

کد خبر : 33696

تاریخ انتشار : 05/08/1394 - 19:01


برای ایجاد منطقه آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت

به گزارش خط امید بهشهر، امیدعلی پارسا رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران در جمع خبرنگاران با مهم خواندن سند آمایش استان، اظهار کرد: تهیه سند آمایش کاری حساس است و این حساسیت در مازندران بسیار بیشتر است چون تعداد افراد صاحب‌نظر و نفوذ بیشتر است.

وی با اشاره به تهیه و تنظیم برنامه ششم و ارائه آن در آینده نزدیک، بیان کرد: اولویت استان در پایان دادن به پروژه‌های نیمه‌تمام است و با کمک نمایندگان مجلس و استانداری تا تیر ۹۵، ۴۳ درصد از این پروژه‌ها با تامین بودجه به اتمام می‌رسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اعلام اینکه ۶۰ قالب از ۳۶۰ قالب اعتبار بودجه مربوط به استان‌ها می‌شود، افزود: برنامه‌ریزی و تقسیم بودجه در قالب این ۶۰ عنوان بین ۲۲ شهرستان تقسیم می‌شود و قطعاً تا پایان برنامه پنجم تغییری در اعداد و ردیف بودجه استانی نداریم.

این مسئول با اعلام اینکه اعتبار استان در سال آینده رقمی بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیارد تومان است، گفت: کشور به اندازه ۲۰ سال پروژه نیمه‌کاره دارد و برای اتمام تمام پروژه‌های استان رقمی بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان نیاز است.

پارسا با دعوت از صاحب‌نظران برای کمک در تنظیم سند آمایش استان، تصریح کرد: امیدواریم در دو هفته آینده آخرین نظرات برای سازمان ارسال و در ۱۰ روز بعد از آن جمع بندی انجام شود.

وی با اشاره به نبود انسجام کافی در استان، اضافه کرد: در موضوع پیشنهاد ایجاد مناطق آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت تا بتوان در دولت آن را مطرح کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اعلام نرخ تورم، تولید و بیکاری استان، گفت: نرخ بیکاری استان نسبت به کشور بیشتر است اما از این شکاف کاسته شد تا جایی که با وجود افزایش نرخ بیکاری در نیمه اول سال نرخ بیکاری استان تغییری نکرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برای ایجاد منطقه آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت

برای ایجاد منطقه آزاد در استان هیچ کارشناسی و تصمیم واحدی وجود نداشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر