صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خواستار شد:

برخورد جدی با پدیده سد معبر در بهشهر

فرماندار بهشهر خواستار برخورد جدی مراجع قانونی با پدیده سد معبر در خیابان های این شهر شد.

کد خبر : 3369

تاریخ انتشار : 10/07/1392 - 22:54


برخورد جدی با پدیده سد معبر در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر - تقی نورزاد  روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات سد معبر و دستفروشان گفت: حل مشکل راه بندان توسط افراد قانون شکن به دلیل تبعات منفی آن در جامعه، ضروری است.

وی افزود: متاسفانه حضور مداوم این افراد در خیابان های بهشهر ، موجب بروز حوادث و اتفاقات ناخوشایندی می شود که باید هر چه سریع تر از گسترش هر چه بیشتر این بی قانونی ها جلوگیری شود.

او ادامه داد: علاوه بر دست فروشان ، پارک خودرو ها در پیاده رو ، حرکت خطر آفرین موتورسیکلت ها و انجام حرکات آکروباتیک در خیابان ها و معابر و تخلیه نخاله های ساختمانی در بعضی از نقاط شهر، از دیگر مصادیق راه بندان است که لازم است برنامه ریزی مناسبی برای جلوگیری از این اقدامات انجام شود.

فرمانده انتظامی بهشهر نیز در این جلسه گفت: برنامه ثابتی برای جمع آوری موتورسیکلت های متخلف در شهر وجود دارد، اما فرهنگ سازی ، راه حل رفع همیشگی این مشکل است که متاسفانه کمتر به آن توجه می شود.

سرهنگ  نورالله ملکی  افزود: یکی از مشکلاتی که برای مبارزه با متخلفان با آن مواجه هستیم ، کمبود امکانات است که خدماتی رسانی بموقع را در زمان بروز حوادث دشوار می کند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال پلیس 110 بهشهر فقط یک دستگاه خودرو در اختیار دارد که نمی تواند پاسخگوی تماس های فراوان مردم در شبانه روز باشد.

فرمانده انتظامی بهشهر گفت: استفاده از توان خیرین در حوزه امنیت، ضروری است و با برنامه ریزی انجام شده در آینده نزدیک از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

جانشین راهنمایی و رانندگی بهشهر نیز در این جلسه گفت: جانمایی مکان جدیدی که دست فروشان به آن منتقل شوند، پیش از اجرای طرح جلوگیری از فعالیت این افراد ضروری است.

سرگرد  علی تویدرواری  افزود: راه بندان در بهشهر فقط مختص دست فروشان نیست و در بخش های مختلف با افراد و قانون شکنان متعددی روبه رو هستم.

وی ادامه داد: برخوردار نبودن آژانس های تلفنی از پارکینگ اختصاصی ، فعالیت تعمیرگاه های خودرو در خیابان های شهر و استفاده مکرر این افراد از پیاده رو برای پارک خودرو ، صادر کردن مجوز پایان کار توسط شهرداری برای ساختمان های فاقد پارکینگ خودرو بخصوص در خیابان امام ، پارک مورب خودروها و فعالیت مسافربرهای شخصی ، دیگر مصادیق راه بندان در بهشهر است.

جانشین راهنمایی و رانندگی بهشهر گفت: برخورد نرم و مهربانانه با متخلفان چاره کار نیست اما جریمه کردن های متوالی و همیشگی نیز نمی تواند این مشکل را که موجب اختلال در رفت و آمد مردم و خودروها می شود برطرف کند.

سرگرد تویدرواری افزود: این قانونشکنی ها موجب بروز مشکلاتی مانند تصادفات مکرر و دائمی می شود و برخورد با این متخلفین، نیازمند حمایت از ماموران راهور است.

 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورد جدی با پدیده سد معبر در بهشهر

برخورد جدی با پدیده سد معبر در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر