صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
صبح روز عاشورا اتفاق افتاد

درگیری و ضرب‌وجرح در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر

حوالی ساعت 10 صبح روز شنبه دوم آبان‌ماه، چند تن از همراهان یکی بیماران بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر اقدام درگیری و ضرب و جرح یکی از کارکنان بیمارستان کردند.

کد خبر : 33686

تاریخ انتشار : 04/08/1394 - 18:53


درگیری و ضرب‌وجرح در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، چند تن از بیماران بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر با تماس تلفنی از درگیری چندین باره برخی از افراد در این بیمارستان شکایت کردند.

 

بنابر این تماس تلفنی، حوالی ساعت 10 صبح روز شنبه دوم آبان‌ماه، چند تن از همراهان یکی بیماران، اقدام به گرفتن عکس در محیط داخلی بیمارستان می‌کنند که پس از تذکر مسئولین حراست، با وی درگیر شدند.

 

پس از درگیری شدید لفظی با مسئولین انتظامات بیمارستان با خبر کردن دوستان خود اقدام به آشوب و ضرب و جرح شدید یکی از افراد انتظامات بیمارستان کرده، تا جایی که طبق شاهدان عینی یکی از سربازان نیروی انتظامی را نیز تهدید به ضرب و جرح کردند.

 

شنیده‌های غیر رسمی حاکی است عوامل درگیری پس از دستگیری توسط نیروی انتظامی، آزاد شدند.

 

به گفته برخی از ساکنین حاشیه بیمارستان امام خمینی(ره)، این چندمین بار است که در ماه‌های اخیر در این بیمارستان و خیابان منتهی به آن، درگیری و ضرب و جرح اتفاق می افتد.

 

به نظر می‌رسد نیروی پرتلاش انتظامی شهرستان بهشهر و شورای تامین شهرستان در خصوص این بی نظمی‌ها که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و مخصوصا بیماران و ساکنین اطراف بیمارستان می‌شود تصمیم جدی بگیرند و قاطعانه با این ناهنجاری‌ها برخورد کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : درگیری و ضرب‌وجرح در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر

درگیری و ضرب‌وجرح در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر