صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد

برگزاری هفته پیشگیری از مسمومیت در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هفته پیشگیری از مسمومیت از سوم تا نهم آبان‌ماه در مازندران اجرا می‌شود.

کد خبر : 33580

تاریخ انتشار : 04/08/1394 - 09:19


برگزاری هفته پیشگیری از مسمومیت در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، قاسم جان‌بابایی با اشاره به برگزاری دهمین دوره هفته پیشگیری از مسمومیت‌ها، اظهار کرد: شعار هفته پیشگیری از مسمومیت‌ها در سال جاری «با افزایش آگاهی، مانع مسمومیت دارویی شویم!» است.

وی آشنایی بیشتر مردم با خطرات ناشی از مسمومیت‌ها و نحوه نگهداری دارو را نیز از مهم‌ترین اهداف برگزاری هفته مسمومیت عنوان کرد و افزود: آموزش نحوه پیشگیری از مسمومیت در کودکان، مسمومیت ناشی از داروها، سموم دفع آفات، مواد شیمیایی، سوء‌ مصرف مواد، مسمومیت با فلزات سنگین، گیاهان سمی و گزیدگی‌ها، گازها و منوکسید کربن از جمله دیگر اهداف این برنامه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر کمک و همکاری مسئولان و رسانه‌ها برای رسیدن به اهداف هفته پیشگیری از مسمومیت‌ها، تصریح کرد: امیدواریم با کمک آحاد جامعه گام‌های موثری برای کاهش آمار مسمومیت‌ها برداشته شود.

این مسئول به مصرف سموم کشاورزی نیز اشاره و بیان کرد: برگزاری برنامه‌های آموزشی نقش موثری در ارتقای سلامت و آگاهی مردم ایفا می‌کنند و آمار بیماری‌های ناشی از آن را کاهش می‌دهد.

جان‌بابایی در پایان گفت: هفته پیشگیری از مسمومیت‌ها از سوم تا نهم آبان ماه امسال از سوی دانشگاه علوم پزشکی در مازندران برگزار می‌شود.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری هفته پیشگیری از مسمومیت در مازندران

برگزاری هفته پیشگیری از مسمومیت در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر