صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حضور یک شرکت سرمایه گذاری روسی در بندر امیر آباد بهشهر

یک شرکت سرمایه گذاری روسی برای بررسی شرایط سرمایه گذاری وارد بندرامیرآباد بهشهر شد.

کد خبر : 33577

تاریخ انتشار : 04/08/1394 - 09:08


حضور یک شرکت سرمایه گذاری روسی در بندر امیر آباد بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در جلسه ای با حضور هیات روسی با اشاره به اینکه هر دو طرف ایرانی و روسی توانایی اقتصادی بالایی را دارا هستند ابراز امیدواری کرد که این سفر سرآغاز روابط اقتصادی و سرمایه گذاری بیشتری را در این بندر منجر شود .
علی خدمتگزار در بخش دیگری از سخنان خود به امکانات و پتانسیل های بندرامیرآباد اشاره کرد و گفت این بندر تنها بندر کانونی و نسل سوم کشور است که با دارا بودن شبکه راه آهن سراسری در مسیر کریدورهای بین المللی شمال – جنوب قرار گرفته است .
وی با بیان اینکه بندرامیراباد دارای اراضی وسیع پشتیبانی جهت سرمایه گذاری می باشد تصریح کرد : اولویت های سرمایه گذاری در این بندر احداث اسکله نفتی ، احداث خطوط لوله انتقال مواد نفتی کارخانجات صنعتی می باشد .
مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در ادامه بیان اولویتهای سرمایه گذاری احداث مخازن ذخیره سازی مواد نفتی و روغن خوراکی و احداث سیلوی غلات و کارخانه آرد و فعالیتهای صادراتی مواد و اسکله ای معدنی و صنایع تبدیلی را برشمرد و تاکید کرد که با رعایت این اولویت های سرمایه گذاری در بندر امیرآباد افق اقتصادی تازه ای را به روی سرمایه گذاران خارجی باز خواهد کرد.
گفتنی است که پس از اتمام این جلسه ، هیات روسی از امکانات و اسکله های بندرامیرآباد بازدید کرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور یک شرکت سرمایه گذاری روسی در بندر امیر آباد بهشهر

حضور یک شرکت سرمایه گذاری روسی در بندر امیر آباد بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر