صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد

اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با اعتبار 120 میلیارد ریال خبر داد.

کد خبر : 33502

تاریخ انتشار : 03/08/1394 - 18:56


اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، سید مصطفی موسوی گفت: تأمین منابع مورد نیاز به‌منظور اجرای پروژه‌های عمرانی و برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی نیازهای هر شهرک و ناحیه صنعتی در جلسات متعدد، در دستور کار قرار گرفت تا با نظارت، سرعت و دقت لازم، با بهره‌گیری از توانمندی‌های کارشناسان و ظرفیت‌های موجود، با رعایت اصول کیفیت و سرعت، پروژه‌های عمرانی به مرحله اجرا برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: یکی از مهم‌ترین رویکرد شرکت، حفظ و صیانت از محیط‌زیست بوده و ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب را با توجه به شرایط اقلیمی، در دستور کار قرار داده است که تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل سوادکوه با پیشرفت 70 درصد و تصفیه‌خانه شهرک صنعتی شهدای محمود آباد با پیشرفت 45 درصد درحال اجراست.

موسوی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بیان داشت: در حال حاضر 42 پروژه عمرانی با تخصیص اعتبار 120 میلیارد ریال درحال انجام است.

وی مهم‌ترین پروژه‌های درحال انجـام شرکت در شهرک‌هـا و نواحی صنعتی استـان را احداث تصفیه‌خانه فاضلاب، ایستگاه تقلیل فشار گاز، لوله‌گذاری خط انتقال آب، تکمیل شبکه آب و فاضلاب، تکمیل زیرسازی و آسفالت، اجرای شبکه داخلی گاز، احداث ساختمان نگهبانی، تعریض کانال بتنی مسطح، احداث ایستگاه آتش‌نشانی، اجرای شبکه 20 کیلوولت برق برشمرد و گفت: امید است با اجرای پروژه‌های عمرانی شاهد رونق بیشتر در بخش تولید و صنعت باشیم.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

اجرای 42 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر