صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

استاندار مازندران : حماسه بزرگ عاشورا بزرگترین درس برای زندگی ماست

استاندار مازندران گفت : حماسه بزرگ عاشورا بزرگترین درس برای زندگی ماست

کد خبر : 33490

تاریخ انتشار : 03/08/1394 - 09:38


استاندار مازندران : حماسه بزرگ عاشورا بزرگترین درس برای زندگی ماست

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح جلودار در حاشیه برگزاری نماز ظهر عاشورا در ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : امام حسین ( ع ) و یاران باوفایش از جان و مال خود گذشتند تا درس آزادی و آزادگی را به جهانیان بیاموزند.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه عاشورای حسینی به ما آموخت که یار مظلوم و دشمن ظالم باشیم از ابراز ارادات خالصانه مردم شریف مازندران در پاسداشت حماسه تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر و تشکر نمود و گفت : از مردم علوی و عاشق اهل بیت(ع) مازندران ممنونم که مجلس عزای اباعبدالله الحسین را با شکوه برگزار کردند.
وی گفت : در این عزاداری ها و دسته روی ها ضمن اینکه مظلومیت خاندان بزرگ عصمت و طهارت را فریاد می زنیم مهم است که فرهنگ حیاتبخش و نجاتبخش عاشورا را ترویج دهیم و جامعه خود را در برابر دشمنان بیمه نمائیم .
فلاح تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا سبک زندگی حسینی در زندگی ما ساری و جاری شود و در تار و پود اعمال ما تجلی حقیقی داشته باشد.
وی تصریح کرد : هدف اصلی قیام امام حسین (ع) اقامه امر به معروف و نهی از منکر بود و ما که عشق و ارادت خود را به ساحت مقدس آن امام عزیز اعلام می کنیم در زمینه ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر نیز باید پیشتاز باشیم.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران : حماسه بزرگ عاشورا بزرگترین درس برای زندگی ماست

استاندار مازندران : حماسه بزرگ عاشورا بزرگترین درس برای زندگی ماست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر