صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
زاکانی در جمع خبرنگاران:

پیام رهبر انقلاب فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام بود

رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در باره اجرای برجام گفت: پیام مهم رهبر معظم انقلاب باید به‌عنوان فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام باشد.

کد خبر : 33425

تاریخ انتشار : 30/07/1394 - 09:29


پیام رهبر انقلاب فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام بود

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به پیام مهم رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: پیام عمیق و سرنوشت‌ساز رهبر معظم انقلاب بار دیگر یادآور نعمت مبارک ولایت مطلقه فقیه و حبل‌المتین است که به‌واسطه آن مدیریت الهی، وحدت در جامعه تجلی پیدا کرد و عزت، سربلندی،کرامت، ظلم‌ستیزی و حق‌خواهی نظام جمهوری اسلامی ایران نمایان شد.

وی در ادامه با بیان اینکه باید به درگاه الهی شکر کرد و این نعمت بزرگ را قدردان بود، گفت: پیام مهم امروز رهبر معظم انقلاب باید فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام باشد و ان‌شاءالله منشأ صحیح مخالفت‌ها و موافقت‌ها مأجور به درگاه الهی باشد.

رئیس کمیسیون برجام با توجه به تقدیر رهبر معظم انقلاب از زحمات مجلس و کمیسیون ویژه برجام گفت: از ایشان که لطف کردند و پیرامون کار مجلس و کمیسیون برجام اظهار لطف و محبت فرمودند، سپاسگزاریم و ان‌شاءالله نمایندگان مجلس و اعضای هیئت دولت تا آخرین نفس در خدمت رهبر معظم انقلاب خواهند بود و این پیام وحدت آفرین، بصیرت بخش و مسئولیت‌زا منشأ تحول و منشأ بازبینی شکاف‌هایی قرار خواهد گرفت که مانع از خدمتگزاری صحیح به مردم عزیز کشورمان بود.

زاکانی افزود: امیدواریم بتوانیم همه فرازهای موجود در این پیام را خوب درک و تلاش و مجاهدت زایدالوصفی را برای عملی کردن این مطالبات به‌حق فراهم کنیم.

وی بر همین اساس تصریح کرد: قوای سه‌گانه و همه مسئولان کشور باید تلاش کنند تا این سطح از اقتدار و تدبیر نظام جمهوری اسلامی ایران در مصاف با قدرت‌های بین‌المللی منشأ یک جهش و حرکت به‌سمت اهداف انقلاب اسلامی و باز شدن گره‌ها از زندگی مردم و گشایش‌های اقتصادی در جامعه با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تلاش بیشتر دولتمردان باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان تأکید کرد:‌ مجدداً اعلام آمادگی می‌کنیم و از همه قصور و تقصیرهایی که تاکنون داشته‌ایم از درگاه خداوند و رهبر معظم انقلاب پوزش می‌طلبیم و امیدواریم در آینده بیش از گذشته در خدمت اهداف و آرمان‌های انقلاب و گوش به فرمان رهبری خدمتگزار مردم باشیم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : پیام رهبر انقلاب فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام بود

پیام رهبر انقلاب فصل‌الخطابی برای موافقین و مخالفین برجام بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر