صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل آموزش و پروش مازندران:

عملکرد دانش‌آموزان مازندرانی در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود

مدیر کل آموزش و پروش مازندران قاسمی با اعلام اینکه عملکرد دانش‌آموزان در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود، گفت: دانش‌آموزان استان موفق به کسب دو رتبه تک‌رقمی، سوم تجربی و هشتم ریاضی شدند و ۲۷ رتبه دو‌رقمی، که نشان‌دهنده رشد نسبت به سال‌های گذشته است.

کد خبر : 33418

تاریخ انتشار : 30/07/1394 - 09:17


عملکرد دانش‌آموزان مازندرانی در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود

به گزارش خط امید بهشهر، سیدعلی قاسمی در گفت‌وگو با عصرساری، با اشاره به رشد علمی کم سابقه دانش‌آموزان استان در سال گذشته، اظهار کرد: شاخص‌های بسیاری برای سنجش سطح علمی دانش‌آموزان استان قرار دارد، که همگی بیانگر رشد کم‌سابقه علمی مازندران در سال گذشته است.

وی با اشاره به حضور عالی منتخبان استان در المپیاد کشوری، افزود: از ۹ دانش‌آموز مازندرانی شرکت‌کننده در المپیاد کشوری همگی موفق به کسب مدال شدند و عملکرد ۱۰۰درصدی را ثبت کردند.

مدیرکل آموزش و پروش مازندران ادامه داد: کسب چهار مدال طلا، چهار نقره و یک برنز در المپیاد علمی دانش‌آموزان کشور از افتخارات استان است.

قاسمی با اعلام اینکه عملکرد دانش‌آموزان در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان استان موفق به کسب دو رتبه تک‌رقمی، سوم تجربی و هشتم ریاضی شدند و ۲۷ رتبه دو‌رقمی، که نشان‌دهنده رشد نسبت به سال‌های گذشته است.

وی با بیان اینکه بازده چرخه آموزش بعد از گذشت سال‌ها نمایان می‌شود، گفت: قریب به دو سال از تغییرات در آموزش و پرورش می‌گذرد، که این زمان، مدت مناسبی برای سنجش و مقایسه نیست بلکه بازده این چرخه را باید در سال‌های آینده دید و سنجید.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : عملکرد دانش‌آموزان مازندرانی در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود

عملکرد دانش‌آموزان مازندرانی در کنکور سراسری نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر