صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اجرای طرح احسان حسینی در مازندران

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران گفت:طرح احسان حسینی با هدف کمک به نیازمندان در ماه محرم وصفر در استان اجرا می شود.

کد خبر : 33314

تاریخ انتشار : 29/07/1394 - 09:31


اجرای طرح احسان حسینی در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حسن قربانی اظهار داشت : این نهاد در ماه محرم وصفر آماده دریافت و توزیع نذر و احسان عاشقان سیدالشهدا(ع)در بین محرومان ونیازمندان جامعه است.

وی افزود بمنظور اجرای این طرح در ایام ماه محرم وصفر از ظرفیت مساجد ، حسینیه ها ،تکایا و هیاتهای مذهبی ونیز نقش روحانیون ،مبلغان ومداحان در ترغیب مردم به این کار خیر استفاده خواهد شد.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد مازندران،گفت:استفاده از ظرفیت معنوی مومنان به نیازمندان در ماه محرم وصفر به سازماندهی نذورات مردمی و برای توزیع بین مستمندان واقعی جامعه وتقویت وتبیین فرهنگ احسان از اهداف این طرح است.
وی تصریح کرد : هم استانی های می توانند نذورات خود برای کمک به نیازمندان واقعی که شامل غذای گرم ، خشک وگوشت های قربانی یا نذر نقدی را به دفاتر کمیته امداد شهرستانها و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند.
قربانی با تقدیر از همکاری مردم خیر مازندران گفت:هم استانی های نیک اندیش می توانند وجوهات نقدی خویش را به شماره حساب 4050 بانک ملت شعبه خیابان معلم در سراسر استان واریز نموده و شماره تلفن 33255982 نیز آماده پاسخگویی به سئوالات مردم می باشد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح احسان حسینی در مازندران

اجرای طرح احسان حسینی در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر