صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تحلیل عجیب معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران درباره حضور مردم در سفر استانی رئیس جمهور/ عکس‌نوشت

در این میان موضع علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استان مازندران توجه ما را به خود جلب کرد، ایشان با اینکه در دیدار مردمی حضور داشتند اما عباراتی را در تحلیل خود به نام «رهاورد روحانی در بيست و سومين سفر استانی» به کار برده‌اند که جای تعجب دارد.

کد خبر : 33232

تاریخ انتشار : 28/07/1394 - 18:48


تحلیل عجیب معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران درباره حضور مردم در سفر استانی رئیس جمهور/ عکس‌نوشت

به گزارش خط امید بهشهر، سفر رئیس جمهور به استان مازندران که در 20 مهر ماه صورت پذیرفت انعکاس وسیعی در رسانه‌های استان و کشور داشت، حضور کم‌رنگ مردم استان مازندران پیام مهمی را به دولتمردان رساند.

حضور اندک مردم در این دیدار باوجود تبلیغات وسیع در سطح استان باعث شد تا حتی «ستاد استقبال مردمی از سفر رئیس جمهور به استان مازندران» نیز لب به شکایت باز کند و در طی بیانیه‌ای که در این لینک موجود است، از دکتر روحانی عذرخواهی کنند.

اما در این میان موضع علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استان مازندران توجه ما را به خود جلب کرد، ایشان با اینکه در دیدار مردمی حضور داشتند اما عباراتی را در تحلیل خود به نام «رهاورد روحانی در بيست و سومين سفر استانی» به کار برده‌اند که جای تعجب دارد.

وی در قسمت اول نوشته خود این جمله را بیان می کند: «سفر جناب آقای دكتر روحانی و كاروان تدبير و اميد به استان مازندران كه با استقبال پرشور و كم نظير مردم فهيم استان در بيستم مهر ماه صورت پذيرفت را می توان در ابعاد مختلف مورد تجزيه و تحليل قرار داد اما از چند زاويه و منظر قابل توجه و بررسی می‌باشد؛ از يک طرف مصداق و نمود واقعی انسجام، همدلی و همزبانی دولت و ملت بود و مردم قدرشناس و مهمان نواز استان مازندران به‌ويژه همچون خرداد 92 نشان دادند كه ضمن حمايت از رئيس جمهور محترم همراه و پشتيبان برنامه‌های دولت مي باشند.»


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تحلیل عجیب معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران درباره حضور مردم در سفر استانی رئیس جمهور/ عکس‌نوشت

تحلیل عجیب معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران درباره حضور مردم در سفر استانی رئیس جمهور/ عکس‌نوشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر