صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

نقش محرم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بی بدیل است

نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به جایگاه فرهنگ عاشورایی در کشور گفت: ماه محرم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی نقش بی بدیل دارد.

کد خبر : 33231

تاریخ انتشار : 28/07/1394 - 18:47


نقش محرم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بی بدیل است

به گزارش خط امید بهشهر، آیت الله نورالله طبرسی روز سه شنبه در همایش بصیرت عاشورایی در جمع روحانیون غرب مازندران در مصلای نوشهر اظهار داشت: هنر ماه محرم به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و پیروزی آن برابر یکی از قدرت های مطرح منطقه که از سوی استکبار جهانی حمایت های همه جانبه از آن می شد، بوده است.
وی تصریح کرد: در مراحل مختلف بعد از پیروزی انقلاب نیز همچون دفاع مقدس تاسی مردم ولایتمدار از فرهنگ عاشورایی موجب شکست دنیای ظلم شد. 
وی با اشاره به شرایط امروز کشور افزود: تدوام انقلاب اسلامی نیازمند توجه ویژه به اشاعه بیش از پیش بصیرت و فرهنگ عاشورایی در جامعه است.
نماینده ولی فقیه در مازندران به مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب ایران پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی برکات و دستاوردهای زیادی را در حوزه های مختلف برای ایران به ارمغان آورده است و مناطق مختلف و به ویژه روستاها متحول شدند و امکانات و پیشرفت قابل ملاحظه ای در کشور فراهم شد.
آیت الله طبرسی ادامه داد: تعداد افراد دانش آموخته عالی و کیفیت آموزشی در کشور رشد چشمگیری یافت که باید خدا را شکرگذار باشیم و باید این مسائل به مردم یادآوری شود تا قدر این انقلاب را بخوبی درک کنیم.
وی تصریح کرد: امروز وظیفه دینی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ماست تا در مسیر انقلاب به فعالیت های خود ادامه دهیم.
امام جمعه ساری اظهار داشت: عاشورای حسینی یک رسانه آزادی می باشد که مخاطبان بسیاری در دنیا دارد و باید از این ظرفیت مطلوب در جهت رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی با توجه به رهنمودهای رهبری بهره لازم را ببریم.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : نقش محرم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بی بدیل است

نقش محرم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بی بدیل است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر