صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
جاسوس بازداشت شده ایرانی!

گاف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با طعم ستایش/تصاویر

سرویس اطلاعاتی اسرائیل در شرایطی حاضر به تحمل این آبروریزی شده که نخست وزیر این رژیم، در سفر به نیویورک وعده داده است

کد خبر : 3323

تاریخ انتشار : 09/07/1392 - 12:24


گاف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با طعم ستایش/تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ کمتر از دو هفته از گاف سازمان عفو بین الملل (AMNEATY internatinal) میگذرد که در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش "ستایش" را در بیلبورد تبلیغاتی درج کرده بود. این بار نوبت سازمان اطلاعات اسراییل و رسانه های همسو با آن بود تا سوتی جدیدی بدهند.

به گزارش بی بی سی فارسی، در آستانه سفر نتانیاهو به آمریکا، شین بت، اداره امنیت داخلی اسرائیل اعلام کرد که یک شهروند ایرانی- بلژیکی را به اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت کرده است.

به گفته شین بت، فردی به نام علی منصوری، با هویت جعلی و اسم مستعار خارجی الکس مانس، روز ۱۱ سپتامبر! در فرودگاه بن گوریون تل آویو بازداشت شده است.

اعلام شده که او عکس هایی از ساختمان سفارتخانه آمریکا در تل آویو گرفته بوده و قصد داشته در پوشش برقرار کردن روابط تجاری با اسرائیل، برای ایران جاسوسی کند. بی بی سی فارسی گفته دستمزدی که به وی وعده داده شده بود حدود یک میلیون دلار بوده است.

 

صفحه فیس بوک همبستگی دو ملت ایران و اسراییل که توسط سرویس امنیت داخلی اسرائیل اداره میشود.

علی منصوری با دوستان سپاه قدس در خارج از کشور!! در سایت متعلق به سرویس امنیت داخلی اسرائیل

این در حالی است که تصویری که از علی منصوری در فیس بوک متعلق به شین بت به نام "همبستگی دو ملت ایران و اسراییل" قرار داده شده، متعلق به علی منصوری، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی است که در سریال "خط قرمز" نیز بازی کرده و تاکنون پایش حتی به نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی هم نرسیده است.

علی منصوری در حال بازی در فیلم نامزد آمریکایی من

سرویس اطلاعاتی اسرائیل در شرایطی حاضر به تحمل این آبروریزی شده که نخست وزیر این رژیم، در سفر به نیویورک وعده داده است واقعیت ایران را نزد افکار عمومی آشکار کند و لذا به نوعی لازم بود تا توجه مخاطبان به مسئله ایران و اسرائیل بار دیگر جلب شود. لازم به ذکر است که سال گذشته، نتانیاهو برای دست یابی به همین هدف، به نقاشی کودکانه‌ای متوسل شد که مورد تمسخر رسانه های دنیا قرار گرفت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : گاف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با طعم ستایش/تصاویر

گاف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با طعم ستایش/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر