صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهشهر

مدیریت حج باید به کنفرانس اسلامی سپرده شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: دنیای اسلام باید این‌بار تصمیم جدی بگیرد، علمای همه کشورهای اسلامی باید ورود پیداکنند و مدیریت حج را به کنفرانس اسلامی بسپارند.

کد خبر : 33215

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 11:30


مدیریت حج باید به کنفرانس اسلامی سپرده شود

حجت‌الاسلام سید‌محمد بابایی در گفتگو با خبرنگار خط امید اظهار داشت: دشمنی آل سعود با ملت بزرگ ایران برکسی پوشیده نیست، امروز خاندان بی کفایت و وهابی و متحجر آل سعود دشمنی خودشان را با شیعیان در کشورهای منطقه مثل عراق، بحرین، یمن و ایران اسلامی به اوج رساندند و مشکلات وحوادثی که برای زائران خانه خدا و هموطنان ما به وجود آمده نشان از همین دشمنی‌‎ها است.

 

وی افزود: هرکسی که وارد خانه خدا می شود طبق دستور صاحبش باید در امنیت کامل باشد، امسال همه ما شاهد دو حادثه دلخراش بودیم که حادثه منا واقعا ناگوار و مصیبتی بزرگ برای جهان اسلام بوده است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: بزرگ‌ترین و با معنویت‌ترین تجمع در بهترین مکان روی زمین هر سال باید به بهترین وجه برگزار شود نه این که به سلیقه خاندان پلید سعودی هرطوری خواستند این همایش عظیم جهان اسلام را مدیریت کنند.

 

بابایی تصریح کرد: دنیای اسلام باید این بار تصمیم جدی بگیرد و علمای همه کشورهای اسلامی باید ورود پیداکنند و مدیریت حج را به کنفرانس اسلامی بسپارند و جلوی زورگویی‌ها و رفتارهای دیکتاتوری خاندان پلید آل سعود را بگیرند البته کشور عربستان زیر بار مسئولیت این جنایت تاریخی نمی‌رود که در مصاحبه‌های مسئولین آنها شنیدیم که زائران را مقصر این حادثه غم انگیز اعلام کردند.

 

وی تاکید کرد: انتظار همه مردم مخصوصا اولیای کشته شدگان بی گناه در سرزمین منا از دنیای اسلام، علمای اسلام، مسئولین کشور و مراجع عظام تقلید این است که مقصرین این حادثه به سزای اعمالشان برسند و یک تغییر اساسی در مدیریت حج به وجود آید تا توسط این خائنان به حرمین شریفین این همه ظلم وستم به حجاج نشود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مدیریت حج باید به کنفرانس اسلامی سپرده شود

مدیریت حج باید به کنفرانس اسلامی سپرده شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر