صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون اوقاف مازندران

300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی برپا می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی استان برپا می شود.

کد خبر : 33114

تاریخ انتشار : 27/07/1394 - 09:07


300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی برپا می شود

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام مسعود قربانی به اجرای طرح بصیرت عاشورایی در 300 بقعه متبرکه مازندران اشاره کرد و گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور در ماه محرم آغاز به کار کرد.
وی با بیان اینکه طرح بصیرت عاشورایی برای چندمین سال متوالی در استان و کشور در حال اجراست، ادامه داد: نیات واقفان خیراندیش مربوط به عزاداری امام حسین (ع) در این ایام در بقاع متبرکه مجری طرح بصیرت عاشورایی اجرا می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه بیش از 70 درصد نیات واقفان خیراندیش برای عزاداری امام حسین (ع) است، اضافه کرد: اوقاف در اجرای نیت واقف از سوی متولیان موقوفات نظارت می کند و این نظارت ها بر عهده اداره تحقیق اداره کل می باشد.
این مسئول از برپایی 300 محفل انس با قرآن کریم در ایام ماه محرم در بقاع متبرکه مازندران خبر داد و گفت: در برخی از امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی محافل انس با قرآن کریم در دو نوبت برگزار خواهد شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : 300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی برپا می شود

300 محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان مجری طرح بصیرت عاشورایی برپا می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر