صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی سخت و خشن خواهد بود

امیر پوردستان: رزمایش دفاعی امنیتی محرم متناسب با تهدیدات طراحی و اجرا می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به هدف رزمایش که حفظ و ارتقای توان نیروهای مسلح است، گفت: طراحی و اجرای رزمایش محرم متناسب با تهدیدات است.

کد خبر : 33023

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 13:01


امیر پوردستان: رزمایش دفاعی امنیتی محرم متناسب با تهدیدات طراحی و اجرا می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در حاشیه بازدید از رزمایش محرم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نیروهای مسلح به‌عنوان بازوی نظام وظیفه آماده‌سازی و افزایش توان متناسب با تهدیدات را دارد، اظهار داشت: رزمایش محرم که در منطقه عمومی غرب و شمال‌غرب کشور برگزار می‌شود نشان‌دهنده اقتدار نیروهای نظام است.‌

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: مرحله نهایی رزمایش محرم از فردا به‌مدت دو روز با حضور نیروهای زمینی و هوایی ارتش و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در منطقه عمومی غرب و شمال غرب کشور برگزار می‌شود.

وی با ابراز اینکه رزمایش محرم یک رزمایش دفاعی امنیتی در استان‌های کرمانشاه و ایلام است، افزود: ما به مردم کشورمان اطمینان می‌دهیم که این آمادگی در نیروهای مسلح وجود دارد و هیچ تهدیدی متوجه آن‌ها نخواهد بود.

امیر پوردستان با اشاره به تهدید گروهک‌های تروریستی تکفیری تحت حمایت آمریکا گفت: در نیروی زمینی ارتش که یگان‌های واکنش سریع را تشکیل داده است با توان و قدرت بالای این نیروها قابلیت انجام عملیات در هر شرایطی وجود دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران  پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی را سخت، خشن، قاطع و کوبنده بیان و عنوان کرد: ارتقای توانمندیهای نیروهای مسلح متناسب با تهدیدات ضرورت دارد زیرا گروهکهای تروریستی و تکفیری به‌نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و با پول برخی کشورهای منطقه دست به جنایت می‌زنند.

وی با اشاره به حضور بالگردهای هجومی مجهز به راکت و تیربارهای 12.7م.م. در این رزمایش گفت: با همکاریهای صنعت دفاعی، برای مقابله با تهدیدات سلاحهایی تولید شده است.

امیر پوردستان با بیان اینکه باید توان دشمن را قبل از رسیدن به مرزها از بین برد، افزود: در رزمایش محرم انواع تانکهای بهینه سازی شده صمصام و ذوالفقار استفاده شده است.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : امیر پوردستان: رزمایش دفاعی امنیتی محرم متناسب با تهدیدات طراحی و اجرا می‌شود

امیر پوردستان: رزمایش دفاعی امنیتی محرم متناسب با تهدیدات طراحی و اجرا می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر