صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر خبر داد

اجرای عملیات روکش آسفالت در محور بهشهر ـ زاغمرز

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اجرای عملیات روکش آسفالت در محور ارتباطی بهشهر ـ زاغمرز به طول 13 کیلومتر خبر داد.

کد خبر : 33013

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 12:30


اجرای عملیات روکش آسفالت در محور بهشهر ـ زاغمرز

به گزارش خط امید بهشهر، حسین عرفانی اظهار کرد: محور بهشهر ـ زاغمرز یکی از محورهای فرعی پرتردد در شرق مازندران محسوب می‌شود، از این‌رو عملیات تعریض و چهارخطه شدن آن در چند سال اخیر در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: موثرترین شرایط برای حمل و نقل، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که اداره‌کل راه و شهرسازی برای دست‌یابی به آن تلاش می‌کند، مطالعه و فراهم‌کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی‌ بودن آن است.

رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر گفت: به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محور بهشهر به زاغمرز، اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح این محور به اجرا درآمد.


منبع : فارس

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 03 آبان 1394 - 19:16
  محمد

  سلام عزاداری قبول چرا ادامه مسیر شهرک تا ریل قره تپه حسین آباد رادرست نمیکنند که بیشترین کشته رادراین چند سال اخیر را داده اند حتما باید یکی از بچه های آقازده تو این مسیر بمیرن تا این مسیر رو آسفالت کنند

  0 0
دیدگاه شما در مورد : اجرای عملیات روکش آسفالت در محور بهشهر ـ زاغمرز

اجرای عملیات روکش آسفالت در محور بهشهر ـ زاغمرز

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر