صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تکمیل کمربندی های مازندران به 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

نماینده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در مازندران اعتبار مورد نیاز برای تکمیل کمربندی های این استان را حدود 300 میلیارد تومان اعلام کرد.

کد خبر : 32922

تاریخ انتشار : 25/07/1394 - 10:26


تکمیل کمربندی های مازندران به 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

به گزارش خط امید بهشهر، غلام عباس رستمی گفت : این اعتبار در صورت تامین برای تکمیل حدود 10 طرح نیمه تمام از جمله کمربندی ساری ، بابل ، محمود آباد ، نور و رویان ، نوشهر و چالوس هزینه می شود.
وی پیشرفت فیزیکی این طرح ها را به طور میانگین حدود 70 درصد برآورد کرد و افزود : کمبود نقدینگی و تخصیص ندادن بموقع اعتبار مهم ترین علت تاخیر در تکمیل و بهره برداری بموقع از این طرح ها بوده است.
نماینده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در مازندران آخرین اقدامات صورت گرفته برای از سرگیری ساخت تونل شهری چالوس و پل های مرتبط با آن را هم تشریح کرد و گفت : دراین زمینه مقادیری مصالح از جمله میلگرد ،سیمان و مبالغی اعتبار در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.
رستمی پرداخت نکردن بموقع اعتبار و طلب حدود 130 میلیارد ریالی پیمانکار را علت اصلی تعطیلی ساخت تونل شهری در چالوس اعلام کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که با تامین اعتبار لازم از محل اعتبارات سفر استانی رئیس جمهوری به مازندران این طرح نیز مانند دیگر طرح های نیمه تمام دارای اولویت تکمیل و بهره برداری شود.
عملیات اجرایی بیشتر راه های نیمه تمام مازندران از حدود 10 سال پیش آغاز شد.
بنا به آمار رسمی ، مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه دارد که از این میزان 36 کیلومتر آزاد راه ، 667 کیلومتر بزرگراه ، 542 کیلومتر راه اصلی ، بیش از یکهزار و 201 کیلومتر راه فرعی و هفت هزار و 708 کیلومتر راه روستایی است .


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : تکمیل کمربندی های مازندران به 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

تکمیل کمربندی های مازندران به 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر