صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کل پست مازندران:

مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد

مدیرکل پست مازندران گفت: مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد.

کد خبر : 32918

تاریخ انتشار : 25/07/1394 - 10:17


مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد

به گزارش خط امید بهشهر، علی‌اصغر قاسمیان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خدمات پست با توجه به تغییر نیاز‌های جامعه در حال تغییر شکل است.

وی با اعلام اینکه خدمات نوینی پستی در حال ارائه است، خاطرنشان کرد: پست جمهوری اسلامی ایران همگام با تکنولوژی این عرصه در جهان در حال رشد است.

مدیر کل پست مازندران با اشاره به سرانه استفاده از خدمات پستی در کشور، بیان کرد: آمار نشان می‌دهد سرانه استفاده از خدمات پستی در کشور زیر ۱۰ است که در مقایسه با میانگین جهانی آن بسیار پایین است.

این مسئول ادامه داد: سرانه جهانی استفاده از خدمات پستی ۵۰ است و در کشورهای توسعه‌یافته و پیشرفته این عدد بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ است و باید اقبال عمومی جامعه را به استفاده از خدمات متنوع پستی بالا ببریم.

قاسمیان با بیان اینکه در سال‌های گذشته پست در برنامه‌ریزی‌های کلان دیده نشد، تصریح کرد: پست مکمل چرخه دولت الکترونیک است و توان سودمندی بالایی برای دولت و جامعه دارد.

وی با اعلام اینکه نوسازی در ابعاد مختلف پست در دستور کار این اداره قرار داردف افزود: تعداد ۲۰۱ پوز و دستگاه PDA در اختیار پست‌چی های استان قرار گرفته است.

مدیرکل پست مازندران با بیان اینکه اگر ناوگان و امکانات پست با نیاز‌های جامعه وقف پیدا نکند به نابودی کشیده می‌شود، گفت: استان مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد که طی ۶ ماه گذشته ۷۶۱ قرارداد با دستگاه‌های اداری و خصوصی به ثبت رسانده است.

این مسئول بیان کرد: پست در خدمتی ویژه به کشاورزان سرویس‌های اقلام کشاورزی را با یک چهارم تعرفه پستی مبادله می‌کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد

مازندران ۲۲ دفتر پستی فعال و ۹۵۱ دفتر خصوصی دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر