صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور معاون اول قوه قضاییه؛

مراسم سی و دومین سالگرد شهید هاشمی نژاد درحرم رضوی برگزار شد

مراسم سی و دومین سالگرد شهادت شهید آیت الله عبدالکریم هاشمی نژادصبح امروز (۷مهر) درحرم رضوی با حضور حجت الاسلام رئیسی و آیت الله واعظ طبسی برگزارشد.

کد خبر : 3282

تاریخ انتشار : 07/07/1392 - 13:05


مراسم سی و دومین سالگرد شهید هاشمی نژاد درحرم رضوی برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر _ مراسم سی و دومین سالگرد شهید جانمرد و فاضل آیت الله هاشمی نژاد صبح امروز (7مهر) با حضور حجت الاسلام رئیسی، معاون اول قوه قضاییه، آیت الله واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی، آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد و جمعی از مسئولان استانی در رواق بزرگ امام خمینی(ره)حرم رضوی برگزار شد.

این مراسم به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهید جوانمرد و فاضل آیت الله هاشمی نژاد از ساعت 9 تا 11ظهر و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، طلاب حوزه علمیه، زائران و مردم شهید پرور مشهد برگزار شد.

همچنین این مراسم به منظورگرامیداشت یاد وخاطره فرماندهان عالی ارتش هشت سال جنگ تحمیلی همچون شهید فکوری و نامجو در رواق بزرگ امام خمینی حرم رضوی برگزار شد.

سی و دومین سالگرد شهیدآیت الله عبدالکریم هاشمی نژاد همراه با تلاوت قرآن کریم و مداحی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ذکر فاتحه و به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و آستان قدس رضوی برگزار شد.
این گزارش می افزاید، در این مراسم حجت الاسلام رئیسی به عنوان سخنران این مراسم به بیان فضائل این شهید گرانقدر در جمع زایران و مجاوران رضوی و مسئولان استانی خراسان رضوی پرداخت.

گفتنی است، این عالم مبارز سرانجام در روز(7مهر) سال1360 درمحل دفتر حزب جمهوری اسلامی در مشهد به دست گروهک منافقین ترور و به مقام شامخ شهادت دست یافت.


منبع : خبرگزاری شبستان

 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم سی و دومین سالگرد شهید هاشمی نژاد درحرم رضوی برگزار شد

مراسم سی و دومین سالگرد شهید هاشمی نژاد درحرم رضوی برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر