صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

درخشش هنرمندان بهشهری در جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر گفت: هنرمندان بهشهری در در مرحله ی سراسری بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه ، موفق به کسب عناوین برتر شدند.

کد خبر : 32812

تاریخ انتشار : 23/07/1394 - 08:48


درخشش هنرمندان بهشهری در جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه

به گزارش خط امید بهشهر، مسعود فلاح اظهار داشت: گروه نمایش سیرانگ بهشهر به سرپرستی 'اللهیار هزارجریبی' از گروه های فعال این شهرستان است که تا کنون توانسته افتخارات چشمگیری را کسب کند و این گروه با اجرای نمایش زخمه به نویسندگی و کارگردانی 'مهیارهزار جریبی' این بار نیز خوش درخشید و در مرحله ی سراسری بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه ، عنوان برگزیده را از آن خود کرد.
وی گفت: این گروه در قسمت های مختلف جشنواره به عناوین مختلف دست یافت که 'مهیار هزارجریبی' لوح تقدیر و جایزه دوم طراحی صحنه ، لوح تقدیر و جایزه سوم نویسندگی ، لوح تقدیر و جایزه دوم کارگردانی را دریافت کرد.
فلاح ادامه داد: در بخش موسیقی نیز تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و جایزه اول موسیقی به ' خشایار شاهانی' تعلق گرفت و در بخش بازیگری زن نیز ' سارا یزدانی' موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه سوم بازیگری شد. 
بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوانان هنرمند و با تأکید بر سه اصل مهم «دانش، اخلاق، ایمان»، با شعار «معنویت، اندیشه و هنر» مهر ماه امسال در تهران برگزار شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش هنرمندان بهشهری در جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه

درخشش هنرمندان بهشهری در جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر