صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مستند 50 موقوفه و بقعه متبرکه مازندران ساخته می شود

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: مستند 50 موقوفه و بقعه متبرکه مازندران از سوی صدا و سیمای مرکز استان ساخته می شود.

کد خبر : 32609

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 17:31


مستند 50 موقوفه و بقعه متبرکه مازندران ساخته می شود

به گزارش خط امید بهشهر، محمد حسین فاضلی از آغاز مستندسازی از امامزادگان و بقاع متبرکه و موقوفات شاخص استان خبر داد و گفت: مستندسازی از موقوفات و بقاع متبرکه شاخص استان از هفته گذشته توسط رضا مفیدی تهیه کننده سیما و فرهاد قلی نژاد تهیه کننده صدا آغاز شد.
وی با بیان اینکه گروه مستندسازان با حضور در شهرستانهای استان مازندران به مستند سازی 50 بقعه متبرکه و موقوفات شاخص می پردازند، افزود: پس از تدوین از ماه محرم از صدا و سیمای شبکه تبرستان پخش خواهند شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران یکی از راه های ترویج فرهنگ وقف را معرفی موقوفات استان دانست و بیان داشت: انعکاس و معرفی اجرای امینانه نیات واقفین توسط ادارات اوقاف و متولیان موقوفات به مردم می تواند به وقف های جدید بینجامد و خیرین را به وقف های جدید طبق نیاز روز جامعه سوق دهد.
وی به معرفی امامزادگان و بقاع متبرکه استان اشاره کرد و گفت: یکی از راه های تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و جذب مسافران و گردشگران، معرفی بقاع متبرکه به مردم است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : مستند 50 موقوفه و بقعه متبرکه مازندران ساخته می شود

مستند 50 موقوفه و بقعه متبرکه مازندران ساخته می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر